Husa - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Kostka
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 11.06.1938
Místo narození Říčany
Profese: český herec

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Husa

Husa

(22.12 - 19.1)Lidé narození v tomto znamení mají racionální přístup k životu, rádi dodržují řád, cítí stabilitu a jistotu a jdou za svým vytyčeným cílem.

Husu si často můžeme představit jako těžkopádného a pomalého ptáka. Je třeba si však uvědomit, že i když to huse trvá možná déle než ostatním ptákům, nakonec se jí vždy podaří vzlétnout. Je schopna podat obdivuhodné výkony, je neúnavná. Za svým cílem dokáže doletět hodně daleko.

Stejný přístup k životu mají lidé narození v tomto znamení. Dokáží překvapit ohromnou sílou a odhodláním, se kterým přistupují k životu. Jejich přednosti však nespočívají v okamžitých rozhodnutích a spontánních reakcích. Naopak, dají si načas, záležitost proberou ze všech stran, zváží všechny alternativy. Pokud už se k něčemu odhodlají, jdou za svým záměrem přímo. Jsou to houževnatí, pracovití a cílevědomí lidé. Často se stává, že si stanoví příliš obtížně dosažitelný cíl, ne však nesmyslný či pošetilý.

Jsou to tvrdohlaví, umínění a ctižádostiví lidé. Jsou velmi pilní a úspěch se u nich dostaví sice později, ale stojí na pevných a prověřených základech. Raději udělají jednu věc, avšak pořádně, než by se pustili do řešení více problémů, o nichž ví, že je stejně nedotáhnou do konce.

Ve většině případů raději řídí své okolí ze zákulisí, ale vždycky existuje výjimka, která potvrzuje pravidlo. Narodili se pro povolání, kde mohou druhým radit, jestliže samozřejmě nezaměstnávají jen sami sebe, a kde mohou použít obrovský zásobník zkušeností, aby je uchránily před případnými omyly.

Jistota v zaměstnání je pro ně zakotvenou lodí v přístavu. Žádné vzdušné zámky je neuchvátí. Husy jsou šťastné jedině tehdy, když jsou zapojené do pracovních vztahů takovým způsobem, který je dopraví na úplný vrchol hory zvané kariéra, kam směrují od svého dětství. O tom není pochyb.

Nezapomínej, že jsou i jiné věci, než jen práce. Neuškodí to občas si užít, odpočinout a ze své disciplinovanosti občas trochu slevit. Uvědom si svoji touhu poznat záležitosti nadpřirozené a mystické. Jsi o sobě velice přesvědčena a žádáš za svou dovednost uznání. Což kdyby se lidé dozvěděli, že všechno je jen ješitnou škraboškou.
Hvězdná poradna
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz