Arabský horoskop - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Arabský horoskopArabský horoskop je jedním z nejstarších horoskopů vůbec. Arabský horoskop zařazuje člověka do žebříčku zbraní od nejjednoduššího nože až po nejvyšší luk.

 

Určete si své znamení v arabském horoskopu >>

 


Handžár
Palcát
Řetěz 

 

Určující prvky jsou tři:

  1. klasické znamení zvěrokruhu, v němž se člověk narodil
  2. počet obyvatel rodiště v době narození
  3. povolání rodičů v době narození člověka (počítá se průměr, který se při lichém součtu zaokrouhluje nahoru nebo dolů podle větší váhy povolání otce)

Z uvedených tří prvků udává průměr zbraň danou člověku do vínku.

Toto pojetí na rozdíl od jiných horoskopů nepřiřazuje člověku jeho znamení nadosmrti, ale připouští možnost změny, kdy v průběhu života má člověk možnost se vypracovat na vyšší úroveň nebo naopak padnout níže.

 

Základní charakteristika zbraní

 

Typy zbraní Charakteristika typů zbraní Příčka
žebříčku
Zbraň Obecné znaky
zbraně krátké Spokojí se s málem. K postupu výše potřebují pomoc. Mohou se stát středními zbraněmi, zřídkakdy však praky nebo luky. 1 nůž Obyčejný nůž, kapesní nebo používaný v domácnosti, je zbraní, kterou může bez předchozího výcviku použít kdokoli.
2 dýka Je delší a nebezpečnější než nůž, vyžaduje si však zručné zacházení.
3 tesák Zbraň těch, kdo po důkladném výcviku vykonávají zaměstnání, jež vyžaduje přesnost. Také zbraň vlastní dobrým obchodníkům.
4 handžár Je druhem dýky, která se drží na dlani, připevněná koženými řemínky k zápěstí. Handžár bývá většinou esovitě zahnutý. Je to nebezpečná zbraň v rukou toho, kdo s ní umí zacházet.
zbraně střední Obranné zbraně, otevírající dveře všem možnostem. Moudré a ctižádostivé, málokdy se však stanou meči, k ostatním dlouhým zbraním však cestu uzavřenu nemají. 5 palcát Ze středních zbraní jedna z nejúčinnějších, avšak zdaleka ne zbraň ideální. Používala se ve středověkých bitvách, pro souboj je však nevhodná.
6 kyj Jednoduchá, ale účinná zbraň. Ke zhotovení stačí kus pořádného klacku, krátké hřebíky, kožený řemínek a nůž. Patří ke zbraním obranným, má však poměrně značný dosah a může být hodně nebezpečný.
7 sekera Ve středověku byla používána k prorážení brnění nepřítele. Patří k obranným zbraním značného účinku, ale krátkého dosahu.
8 řetěz Velmi účinná středověká zbraň. Má svůj původ v řetězech používaných u vozů, na nichž se dopravovalo zboží a jichž se chápali vozkové, když byli přepadeni a museli bránit svůj náklad.
zbraně dlouhé Rády ovlivňují, ale netěží z toho. Mezi sebou se mohou nenávidět, ale respektují se. Prak a luk jsou dosažitelnější než meč a kopí, které vyžadují dokonalý výcvik. 9 meč Stejně jako šavle, fleret nebo kord, je meč zbraní, jejíž používání vyžaduje zvláštních znalostí a značné praxe. Kdo neumí s mečem zacházet, neměl by ho raději ani brát do ruky.
10 kopí Podobá se oštěpu, má větší dosah než meč, avšak zacházet s ním není jednoduché, vyžaduje to značné zručnosti. Kopí dokáže udržet ostatní zbraně v uctivé vzdálenosti, avšak právě tím budí dojem, že je domýšlivé.
11 prak Nebezpečná zbraň dalekého dostřelu, zblízka však zcela neúčinná. Proto každý, kdo je prakem, by měl dbát na to, aby udržoval dostatečný odstup.
12 luk Byl až do 16. století rozšířenou zbraní v Evropě. Vyžaduje sílu a zručnost, lze jím zasáhnout i velmi vzdálené cíle. Je symbolem síly, dovednosti a osobního kouzla.

 

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz