Podmínky používání - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Steven Seagal
Znamení: Beran - horoskopy >>
Datum narození: 10.04.1951
Místo narození Lansing, Michigan, USA
Profese: americký herec, režisér, producent, scénárista

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Podmínky používáníPodmínky užívání stanovují pravidla mezi provozovatelem služeb horoskop.cz  a uživatelem těchto služeb:

 

  1. Informace a služby astrologického a zábavního charakteru jsou poskytovány tak jak jsou a provozovatel není v žádném případě odpovědný za žádný typ myslitelné škody bez omezení včetně škod způsobených ztrátou majetku, zisku či dědictví, změnou fyzického či duševního stavu v důsledku užití informací poskytovaných jako konzultace či služby v rámci volný a prasonalizovaných služeb na serveru horoskop.cz.
  2. Poskytované informace a služby jsou poskytovány s maximální odborností dle současného stavu vědomostí, přesto není jejich věrohodnost garantována jak ze strany provozovatele tak ani nikým jiným.
  3. Další užití informací a konzultací obsažených na serveru horoskop.cz je vymezeno výhradně pro osobní použití a nemůže být dále užito k profesionálnímu užití, podnikání, reklamě či obchodu.
  4. Přísně je zakázána reprodukce obsahu a to i částečná na dalších www stránkách, elektronickou poštou, pomocí audio a video nosičů a tiskem bez předchozího souhlasu provozovatele serveru a to i v případě, že se nejdená o reprodukci za účelem zisku. V případě, že je udělen písemný souhlas s dalším užitím obsahu je požadováno citovat zdroj (“horoskop.cz”).
  5. V případě objednání hrazených služeb (horoskopy, tarot) objednatel obdží plnění zvolenou formou na jím uvedenou adresu. V případě reklamace služeb zašle objednatel písemnou reklamaci doporučeným dopisem na adresu provozovatele serveru, která bude v zákoné lhůtě 30 dnů vyřešena.
  6. Tyto podmínky jsou veřejně přístupné v platném znění na adrese URL http://www.horoskop.cz/info/podminky.php a návštěvník serveru horoskop.cz nebo objednatel služeb poskytovaných poskytovatelem souhlasí s jejich aktuálním zněním a bude se jimi závazně řídit.

V Praze dne 01. 03. 2009

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz