Znamení horoskopu a havárie - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Anna Friel
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 12.07.1976
Místo narození Rochdale, Anglie
Profese: britská herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Znamení horoskopu a havárie


06.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Kolikrát jste v životě havarovali? Britské pojišťovny před nedávnem provedly velký průzkum, aby se dozvěděly, které znamení horoskopu často havaruje a jakou zvolit prevenci. Hvězdy showbyznysu výsledky testu potvrzují a dávají nám lepším přehled.

V poslední době havarovali třeba herečka Courteney Cox ze seriálu Přátelé a herci Morgan Freeman (Blíženci) či George Clooney a Jerry Seinfeld (Býci). I český moderátor Leoš Mareš, který už zničil tři luxusní auťáky, či zpěvák Laďa Kerndl, který také nedávno havaroval, jsou narozeni ve znamení Býka.

 

1. Blíženci (22. 5. – 21. 6.)-Nehodovost: 9 %

Nejvtipnější a nejpovídavější znamení zvěrokruhu je zároveň "vítězem" testu. I pozitivní vlastnosti Blíženců asi napomáhají této nepěkné statistice. Když někdo stále hovoří telefonem, i v autě, dívá se najednou několika směry, je většinou nervózní, okřikuje své děti a vymýšlí humorné situace, těžko se soustředí na plynulost silničního provozu. To uspokojivé na tom je, že naštěstí mnoho jejich havárií je jen menších a povrchních.

2. Býk (21. 4. – 21. 5. )-Nehodovost: 8,8 %

Fakt umístění tohoto znamení jenom potvrzuje, že děti jara jsou nejživější, ale svým způsobem i nejbezohlednější řidiči. I když se Býk nejčastěji spojuje s klidem, rozvahou, pragmatičností přístupu, takže by člověk čekal, že se budou o svůj majetek dobře starat, bývají taky dost často domýšliví, se snahou dominovat ( jistě i na křižovatkách ) a značnými výbuchy hněvu, které ovlivňují jejich řízení. Hlavně na silnici nevolte i černé, neviditelné auto!

3. Beran (21. 3. – 20. 4.)-Nehodovost: 8,7%

Berani by se jistě dali čekat na nejprvnějších místech, protože jsou vždy dynamičtí, často podnikatelé, takže kromě své pracovitosti a srdečnosti jsou také spojeni s egoistickým pohybem po silnici, rychlou jízdou při cestě za schůzkou a dobrým obchodem, jistou agresivitou a nedáváním přednosti v jízdě, což je asi největší hřích. Berani často bývají řidiči-profesionálové brázdící dálnice, takže situace touží po zlepšení!

4. Rak (22. 6. – 22. 7.)-Nehodovost: 8,5 %

Toto místo je docela překvapivé, protože Raci často bývají spíš rozvážní a pragmatičtí. Jejich problém ale bývá ten, že se příliš neřídí pravidly silničního provozu a dopravními značkami, což je víc než důležité. Často jezdí rodinnými auty, takže je potřeba situaci zlepšit. Vyhněte se taky častému pojídání za jízdy a pití před ní, sklonu k mikrospánku, situaci vylepšete častými přestávkami a ochotou nechat si poradit a řídit se zákony jízdy.

5. Panna (23. 8. – 22. 9.)-Nehodovost: 8,46 %

Panny by si jistě přály být na lepším místě. Jsou sice vždy perfektně připravené na jízdu a všímají si všech značek, pravidla provozu jistě nosí v malíčku, přesto často podléhá nervozitě, kritice dalších účastníků provozu a otázkou: "když se ti druzí nechovají dobře, musím je poučit". Proto je dobré více spoléhat na intuci, ne jen na přesněpsaná pravidla, která bohužel na tuzemských silnicích málokdo dodržuje...

6. Ryby (21. 2. 20. 3-Nehodovost: 8,45 %

U zrozenců Ryb to není špatné místo, když vezmeme v potaz, že kromě pozitviních vlastností, jako je oddanost, laskavost, smysl pro druhé a jejich pocity taky v sobě nosí značnou nedbalost, občas i ztracenost v některých nepřehledných situacích, sklon ke ztrátě soustředění a potřebě občas jezdit hodně rychle. Je vidět, že analytické myšlení a ohledy vůči druhým jim fungují dobře.

7. Lev (23. 7. 22. 8.)-Nehodovost: 8,42 %

Místo uprostřed zvířetníku není špatné pro královské znamení Lva, které si často myslí, že celá silnice patří hlavně jim. Často běží o vedoucí pracovníky, takže jezdí často dražšími auty, což je nákladnější. Všichni známe jejich sklon k choleričnosti, ale i schopnost chovat se elegantně a mít přehled o silničním provozu. Je proto dobré, aby Lvi zlepšili svůj vztah ke správnému místu během silničních zácep a vyhli se rychlé jízdě.

8. Vodnář (21. 1. – 20. 2.)-Nehodovost: 8,4 %

Vodnářům se kromě inteligence a přátelské ochotě vycházet vstříc přičítá i sklon k nervozitě a zkbrlému jednání a řízení. Podle statistiky lze však rozpoznat, že se spíš ukazuje jejich schopnost dobře ovládat automobily a vůbec moderní techniku, ochotu jednat správně a dobře a nerozptylovat se hovory telefonem a se svými sousedy příliš často. Stačí pouze zlepšit schopnost soustředění na řízení a sledování krajnic.

9. Váhy (23. 9. – 23. 10.)-Nehodovost: 8 %

Těmto zrozenců často nejdéle trvá obdržet řidičský průkaz, proto si ho váží a dodržují pravidla silničního provozu docela úspěšně. Jejich velkou výhodou je jistě ohleduplnost, schopnost dávat přednost kdekoliv a jízda podle příruček. Výhodou i nevýhodou je asi nejpomalejší jízda ze všech a neschopnost se vždy správně rozhodnout, pak taky stálé přelaďování rozhlasových stanic a neschopnost rychle sledovat značky...

10. Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)-Nehodovost: 7,9 %

Dobré místo pro velice schopné řidiče, kteří asi stejně většinou vymýšleli všechna pravidla silničního provozu, takže je jistě umí i provozovat. Mají smysl pro dodržování pravidel podle značek, často jezdí v autě sami, takže nejsou rozptylováni hovory a druhými lidmi i dětmi. Přesto jim ale stěžuje řízení určitě ochota vozit s sebou psy, potřeba užívat si netypického povrchu v polích a lese a horského prostředí. Přesto je není jistě potřeba nějak poučovat.

11. Štír (24. 10 – 22. 11.)-Nehodovost: 7,71 %

Toto znamení se často amatérsky spojuje s výbušností, revolučními sklony a jistou nezohledností, ale my víme, že většinou běží o pomluvy. Většina zrozenců Štíra jsou konzervativní lidé, kteří jezdí pomaleji, rádi mají přehled o vlastním autě a cizích vozech na silnici, auto se před jízdou pravidelně prohlížejí, takže jeho stav je často bezvadný. Chybou Štírů tak může být především častá ochota jezdit v noci, v nepřehledných situacích a taky si občas užívat alkoholu před jízdou.

12. Střelec (23. 11. – 21. 12.)-Nehodovost: 7, 7%

Nejpřekvapivější umístění mezi znameními zvěrokruhu a přitom jen ukázka faktu, že všechno je jinak. I když zrozenci Střelce často jezdí rychle, občas lehce bezohledně, přeci jen jsou "vyježdění" tím, jak často se vydávají na daleké cesty světem a hlavně-často mívají v nepřehledných situacích nesmírné štěstí, když jim přeje Jupiter. Často mají sportovní, terénní a tir vozy, ale jistě je dobře ovládají, za což jim tedy upřímně gratulujeme.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz