Osobní rozbory a výklady horoskopů - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Osobní rozbory a výklady horoskopůZjistěte odpověď na otázky, které vás zajímají ohledně vaší budoucnosti, přítomnosti a budoucnosti. Zeptejte se našich astrologů, kartářek nebo numeroložky. Láska, zdraví, vztahy, peníze, podnikání, práce a studiu. To a mnohem více zjistíte v osobních horoskopech a výkladech na míru!

 

 

Vyberte si z naší nabídky osobních horoskopů:

Osobní horoskop1.190 Kčobjednat >>

Poznejte své silné a slabé stránky vaší osobnosti. Co vás čeká v životě, jaká je vaše budoucnost? Čeho byste se naopak měli vyvarovat? Odpověď vám dá osobní neboli nativní horoskop.

Partnerský horoskop1.490 Kčobjednat >>

Poradíme vám ve vašem partnerském životě. Jaký bude váš vztah, jak se bude dále vyvíjet a na co si dát pozor? Poradíme vám ve složitých situacích a nastíníme možná řečení. Pomoc najdete i při řešení složitých vztahů jako jsou partnerské trojúhelníky.

Dětský horoskop1.190 Kčobjednat >>

Jaké jsou předpoklady vašich dětí úspěchu při studiu a budoucím uplatnění? Které vlastnosti rozvíjet? Ptejte se našich astrologů.

Aktuální roční horoskop1.190 Kčobjednat >>

Poznejte důležité momenty v následujících 12 měsících. Na co si dát pozor a jaké vás čekají příležitosti? Zeptejte se na otázky, co vás zajímají.

 

 

Výklad karet: 

Tarot - výklad tarotových karet - 1.000 Kčobjednat >>

Zeptejte se našich kartářek na otázky vaší budoucnosti, lásky, vztahů, zdraví nebo peněz.

Výklad runových karet - 890 Kčobjednat >>

Zeptejte se naší kartářky na otázky vaší budoucnosti za pomocí prastarého runového výkladu.

Výklad karet "Andělské karty" - 890 Kčobjednat >>

Zeptejte se naší kartářky na otázky vaší budoucnosti prostřednictvím andělských karet. Andělé Vám odpoví a ukážou cestu.

 

 

Rozbor pomocí numerologie: 

Numerologický rozbor - 890 Kčobjednat >>

Odhalte za pomoci naší zkušené numeroložky, co mohou čísla prozradit o Vaší osobnosti, životě a budoucnosti.

 

Co všechno se dá z horoskopu vyčíst?

Astrologie a její výklad objevuje kontext mezi vámi a vesmírem, ukazuje rady na cestu životem a snaží se ho vylepšit v rámci vašeho založení. Samozřejmě osobní charakter patří vaší osobě, svobodné rozhodnutí je tedy na vás. Ale díky rozboru si můžete spoustu věcí uvědomit, přepracovat své založení a stát se kvalitním jedincem pro sebe i ostatní. Vše máte ve svých rukou. Díky zdokonalení sebe a dobrým vztahům i porozumění vůči ostatním si můžete vylepšit celý život.

Vaše skryté schopnosti a možnosti - dokážeme ukázat a objevit, v čem jste dobří a jaké máte silné či slabé stránky. To vám může pomoci ve vaší orientaci v životě z hlediska profesního a studijního zaměření, ve volbě a živote s partnerem a podobně.

Partnerství - můžeme rozebrat, jací jste a jaké partnery přitahujete, kdo je pro vás vhodnější. Nebo přímo uděláme rozbor vašeho vztahu se vším všudy, jaké jsou celkové okolnosti života dvou i více blízkých lidí. Vaše založení, spolužití, vyhovování po lidské i erotické stránce.

Rodinné záležitosti - objevíme, z jaké rodiny pocházíte, co pro vás znamenala, jakou domácnost můžete sami vytvořit, kdy začít s pevným životem. Jak reagovat na své blízké, kde jsou vaše slabiny a jak je harmonizovat. Taky děti, jejich založení a předpoklady, jaké můžou být, co u nich podporovat a do čeho je nenutit.

Zdraví - rozebereme, jakou máte konstituci, kde jsou vaše silné stránky a kde to vypadá na problém. Jakou prevenci proti chorobám zvolit, jaký životní styl vám vyhovuje a popíšeme, které druh relaxace mají pro vás velký význam.

Vhodný okamžik - astrologie se svými nástroji může objevit, kdy přijde vhodný okamžik pro založení firmy, postavení domu, pro důležitý okamžik v životě osobním i pracovním. Jak získat dobré výsledky a zisk.

Budoucnost - můžeme rozebrat situaci, která vás čeká další rok od vašich narozenin ( solární horoskop ), nebo metodou tranzitů taky najít dobré okamžiky do několika budoucích měsíců. Jaké vlivy existují, jak s nimi pracovat, aby vás ty dobré podpořily a ty špatné nepoškodily.

Informace: Veškeré objednávky odeslané přes internet vyřizujeme na dálku a není možná přímá osobní nebo telefonická konzultace s našimi speciality. Stejně tak nedáváme přímé kontakty na naše spolupracovníky (astrology, kartářky, numerology a další) připravující osobní rozbory a předpovědi z důvodu jejich velké časové vytíženosti. Doplňující dotaz můžete zaslat prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za Vaše pochopení a věříme, že budete plně spokojeni s našimi službami.

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz