Smrt - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Smrt

SmrtNedůvěra versus důvěra. Proměna, lehkost, živost, ženskost, služba, úspěch, hojnost a bohatství, jsou důležitá slova tohoto znamení. Je jim dána verbální dovednost. Výzvou pro ně je: naučit se naslouchat vnitřnímu hlasu. Pokud ho neslyší, pociťují obavy z budoucnosti, odmítají zkusit něco nového, chybí jim hravost a provází je životem slepá naivita, která dovoluje druhým, aby je zneužívali. Jestliže se otevřou božskému vedení, které pramení z důvěry, jsou ochotni ke skoku do neznáma. Věří, že život jim dává vše, co potřebují, až to potřebovat budou. Opouštějí staré způsoby myšlení.

Lidé narození v tomto znamení mají vskutku štěstí, jde totiž o jedno z nejpříznivějších předpovědí indiánského horoskopu. Pro Aztéky představovalo podsvětí zdroj vší energie a růstu.

Poselství pro smrt: Součástí života je naučit se nevstupovat do boje a vzdát se zápolení. Tvým úkolem je vydat se zcela sama po neviditelné cestě, na které nebudeš potřebovat potvrzení a povzbuzení těch druhých. Vzdal se přitom od bojové vřavy života a vykroč cestou hledání, ne cestou soupeření, soutěživosti a závodění. Uč se konat bez činů, dělat nicneděláním. Naučíš se tak vzdávat úctu oběma světům. Nenechat se vláčet a bojovat s větrnými mlýny, ani stavět vzdušné zámky, které se pokaždé znovu zřítí. Jednou nohou budeš stát na této straně, druhou na oné a pochopíš, že neexistuje nic, za co by stálo bojovat. Pak budeš současně hlavou i ocasem hada, které zmizely v sobě.

Partneři: Orel, Sup.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz