Osel - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Osel

OselStrach z temnoty versus trpělivé osamocení. Osel je obětavý, soucitný a zodpovědný. Šíří harmonii a klid. Má v sobě obrovský rezervoár energie. Je mu dána přirozená autorita a moc. Jeho stínem je strach z nudy a samoty, strach být sám se svými myšlenkami. Projeví se pak i neschopnost jasně prohlédnout nějakou situaci a pocit odříznutí od světa a lidí. Utíkáním od svých problémů také nic nevyřeší. Pokud změní svůj náhled na samotu, pak ji bude vyhledávat, aby načerpal novou sílu a energii. Nebojí se stát na křižovatce svých rozhodnutí. V osamocení se připravuje na svoji cestu ven z temnoty. Oplývá vnitřní moudrostí. Pomáhá druhým skrze svoji profesi, kterou může být – lékař, léčitel, zdravotní sestra, apod., především umí druhé povzbudit a dodat jim útěchou klid a pohodu.

Toto znamení představuje posvátnou spirálu života, která má mnoho jmen. Je to cesta energie, která pochází z nebes a proudí dolů a zase skrze nás zpět.

Poselství pro osla: Cesta k vyřešení tvých problémů spočívá v tom, naučit se brát na vědomí váhu a tíhu života. Hra občas končí a je nutné se postavit k problémům otevřeně a čestně. Nesvaluj jejich příčinu na jiné, ani se nepokoušej na ně přesunout jejich řešení. Nevěř a nedoufej, že se jich zbavíš nevšímavostí, anebo že náhle kdosi přijde a sejme z tebe tíhu boje s životní nepohodou. Důležité pro tebe v této chvíli je stát se postupným absolvováním cesty konečně "dospělým". Výsledkem tvé cesty bude poznání, že nad tebou vládne objektivní osud. Moc (síla osudu) nikým a ničím neovlivnitelná, kterou přijímáš a uznáváš, před kterou se koříš a skláníš s úctou. Přebereš za ni odpovědnost, dáš jí odpovědi a odpovíš jasným, hlasitým "ano".

Partneři: Krokodýl, Vítr.
Hvězdná poradna
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz