Jak sbalit muže - Štíra - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Štíra


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaMáte před sebou zhmotnělé tajemství. Na první pohled je to ale většinou úplně spořádaný člověk. Rád normálně pracuje a snaží se dodržovat věci, které jsou přirozené. Ale mnoho z nich nejednou vybočí. Dokáže tedy dodržovat povinnosti, občas ho však může něco chytit a on má sklon se vydat za dobrodružstvím. Má povahu trochu buřičskou, pramení z hluboké citlivosti na mezilidské vztahy. Umí i bojovat za správné věci, přesto mu zůstává dávka sobectví. Pokud má někoho nebo něco opravdu rád, je tomu naprosto oddaný.

Jak se sblížitMůže to být při různých příležitostech. Jeho upoutáte už tím, že jste třeba zranitelná a v něm se probudí ochranářské sklony. Miluje vodu, takže se třeba můžete topit v bázenu, což je efektní a na něho to dokáže zapůsobit a on vás zachrání. Nebo třeba dělejte extrémní sporty. Potom je taky většinou tam, kde se děje něco zajímavého, cítí vztah k focení a mediální oblasti. Má ale rád vlastní soukromí, které je plně určené pro jeho samotu.

Jak bude probíhat milováníJako v jeskyni prvobytně pospolné společnosti nebo při mystickém rituálu. Často s různými netypickými polohami, i když má rád i normální milování. Pokud vás miluje, dokáže být neuvěřitelně ohleduplný a jemný. Musíte mu ale být plně oddaná, žárlí na spoustu věcí a lidí. Emoce má prostě hluboké jako oceán.

To nedělejteNeubližujte mu koketováním a flirtováním s jinými chlapíky. Může pak naprosto ochladnout a přistupovat k vám k nepoznání. Pak se taky nechovejte jako naprostá naivka a úplně povrchně. Vyhněte se odsuzování jeho názorů a jakémukoli výsměchu.

Jak to všechno skončíDopředu si rozmyslete, jestli s ním chcete chodit a žít. Jestli se s ním rozejdete, může se vám pokusit pomstít. Ale pokud se máte opravdu rádi, býváte opravdu věrný a krásný pár. Když si vás celkově prozkouší a vy obstojíte, bude vám hluboce věrný, ve všech situacích.

Hvězdná poradna
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz