Jak sbalit muže - Rybu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Rybu


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaRyby má trochu zvláštní vyzařování. Působí povahou trochu mlčenlivou, ale je mezi nimi spousta upovídaných lidí. Především má pohyblivou duši, velmi jemné chápání a sklon podvádět, aniž by si to vždy uvědomoval. Dokáže být hodně obětavý, s velmi lidským přístupem a pohostinností, která se jen tak nevidí. Ale protože se sám musí chránit, většinou vypadá docela chladně a rozumně. Na to si často dává pozor a tak se uvádí pod dva tlaky, reality a fantazie. Nikdy není jasné, co si vlastně chce vybrat, především ale své vlastní pohodlí.

Jak se sblížitTo může být poměrně jednoduché. Najdete ho všude, kde fungují nějaké služby. Ale stejně tak může být i jinde. Působí sice senzitivně, ale pokud jde o vztahy, míří si vždy za svým. Nejlépe se s ním seznámíte v nějaké veselé hospodské společnosti, na nějakém uměleckém večírku nebo v nemocnici. Asi bude působit ostýchavě a jako že už je na půli cesty zmizet. Ale pokud projevíte skutečný zájem, otevře vám přístup k sobě.

Jak bude probíhat milováníDokáže si užívat různých neřestí, ale stejně tak si dát odstup. Pokud se s vámi chce pomilovat, tak se vším všudy. S atmosférou, blízkostí a věčně trvajícím časem. Má dost nápaditosti a fantazie, abyste byla uspokojená. Z postele ho asi budete muset vyhnat, protože pokud už tam jednou je, nenechá vás na pokoji. Nebo brzy hluboce usne.

To nedělejteNesnažte se ho připodobňovat k obrazu svému. A donutit ho k naprosté věrnosti. Je oddaný, ale ne bezhlavě. Taky jeho nepořádek je fakt, ale neklaďte mu ultimáta o uklízení.

Jak to všechno skončíPokud k vám získá velmi blízký vztah, kdy si rozumíte duševně i fyzicky, nemá důvod měnit. Musíte ho ale umět chápat a odpouštět mu, pokud je to skutečně možné. Má silné rodinné cítění a může běžet o dobrého partnera pro dlouhotrvající vztah.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz