Humor: Jaké představení navštívit aneb, co od nás snesete - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Humor: Jaké představení navštívit aneb, co od nás snesete


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Přiznáváme, jednou k vám budeme trochu tvrdí. Popíšeme vaše nepěkné vlastnosti, které vás vedou za zábavou, ale právě k divadelním, nebo jiným představením sedí. Berte to jako hru, která vás může popíchnout k pochopení vlastních sklonů a zlepšení vkusu. Nebo si ještě raději můžete udělat legraci z blízkých.

Beran

Máte trochu infantilní založení, proto se vám líbí všechno, co se blýská a je dost hlučné. Proto se s velkou chutí vydáváte na různá show, plná akce. Taky ale na muzikály, kde zažijete všechno, co je vám tolik blízké-akci, dramatické dialogy, obrovské kulisy a hlavně celebrity a televizní tváře. Rádi si zakřičíte a po představení chcete dokázat, co estrádně zvládnete sami.

Býk

Jste docela líní a pohodlní lidé, kteří si nejvíce užijí na gauči s horou nezdravého jídla po ruce. Ale láká vás návštěva divadelního představení, kde se člověk může zasmát, ale taky prožívat krásu scěnických světel a kostýmů, nebo bohatou výpravu ve filmu. Máte smysl pro operetu, která pro vás není zastaralým žánrem, stejně jako pro působivé módní přehlídky.

Blíženci

Máte rádi satiru a možnost se vysmívat druhým, taky málokdy na jedné židli vydržíte víc než půl hodiny. Proto je pro vás kromě koncertů s muzikanty vhodný kabaret. Líbí se vám střídání pěveckých čísel s krátkými, pointovanými scénkami, humor a neustálá možnost komentovat představení v jeho průběhu. Možná vás pak napadne i něco skečovitého napsat.

Rak

Jste sentimentální a máte rádi uslintané příběhy plné pochopení a nepochopení ve vztazích, taky temné dojáky o rodinném dědictví a soužení. Nebo naopak veselé příběhy o šťastných lidech, plných typického koloritu pro vesnické společenství. Proto své blízké berete tam, kde si pěkně popláčete, nebo se smějete spolu se svými dětmi roztomilým pitomostem.

Lev

Milujete představení, kde můžete vynikat hlavně sami, protože si myslíte, že máte neodolatelné kouzlo a ostatní vás musí obdivovat od rána do večera. Když už jdete do divadla nebo na film na někoho jiného, toužíte vidět jeho dramatické mistrovství. MIilujete velké vášně, hlasitý projev, takže se vám občas líbí opera, ale i prožitá činohra, většinou i kabaretní estrády.

Panna

I když to nedáváte najevo, jste intelektuálsky založení, takže se rádi vydáte na klasickou činohru plnou existenciálních otázek, nebo na filozofické drama. Máte nejraději poučné přepisy svých oblíbených knih, taky ale komedie, kde se divákův smích nezastaví. Občas se vám líbí úplně hloupé kusy, které si na nic nehrají, provozované v létě uprostřed přírody.

Váhy

Jste estéti a někdy býváte i povrchní snobové, proto vyhledáváte tu pravou uměleckou kvalitu, kterou vám musí doporučit kritici a společnost. Ale líbí se vám spíš harmonické umění, takže těžké tragédie nebo muzikály tolik nevyhledáváte. Máte smysl pro operetu, operu, ale taky osvědčenou činohru. Taky však komedii převleků a nedorozumění, tam se od srdce zasmějete.

Štír

Protože máte lehce drastickou povahu a máte smysl pro tajemství a utrpení druhých, rádi se vydáte na tragická představení v moderním hávu od alternativních umělců. Nebo si zajdete na detektivku či přímo horor. Milujete psychologická soužení hrdinů a složité charaktery, taky nesympatické a zrádcovské charatery na scéně. Více si ale užijete sledováním bojových sportů.

Střelec

Protože toužíte strhávat pozornost na sebe, rádi si objednáte dražší lóže na muzikálu nebo opeře, abyste vynikli. Možná byste nejraději byli na sportovním utkání, ale v divadle vám taky může být dobře. Zvlášť, když pozorujete velká dramata, silné city, nebo si můžete posílit snobské postavení ve vlastní společnosti. Musíte ale umět udržet svou pozornost na jeviště.

Kozoroh

Máte potřebu intimního prostoru, proto se rádi vydáváte na ty nejklasičtější představení do osvědčených divadel, nebo se vydáte do prostor pro intelektuály. Tam si vybíjíte svou zálibu ve starých věcech a lidských bizarnostech, líbila by se vám obludária, když už nemůžete na metalový koncert. Nakonec stejně s partnerem skončíte na léty osvěčené opeře nebo činohře.

Vodnář

Jste individualisti a zároveň máte smysl pro ironii a mystifikaci, proto máte rádi postmoderní divadlo, které si neustále hraje s klasikou, která je podle vás překonaná. Jediné, co v divadle berete vážně, jsou filozofické otázky, psychologické ponory do charakterů, podpora utlačovaných hrdinů, z ostatního si však rádi děláte legraci. Pak se s chutí vydáte na párty.

Ryby

Protože se vaše povaha ráda zaplétá do snů a iluzí, rádi sledujete divadlo, které vás naprosto unese. Nejčastěji se vám to stává při baletu a tanečních představeních, kdy jste plně ponořeni do krajiny představ, podobné je to i v opeře. Často se vám proto stává, že přímo na divadelních prknech vystupujete sami a pak těžko snášíte vstup reality. Pak se musíte lehce opít.Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz