Horoskopy Vodnář 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Vodnář 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Nyní nadešel čas, abyste dobyli své kariérní cíle, máte hodně kreativity a neměli byste jí plýtvat. V únoru díky píli a vytrvalosti si zasloužíte odměny, pracovní štěstí vás bude v tomto roce provázet často. V květnu a červnu se můžete cítit unaveně, zpomalte tempo, váš workoholismus je nakažlivý. V létě bude krásná dovolená spojena se zvýšením mzdy a dalších výhod, v tomto období se povede taktéž podnikatelům, kteří znásobí své zisky. V říjnu můžete získat větší podíl na zodpovědnosti v práci, co mohou v  prosinci těžko nést spolupracovníci, se kterými bude třeba si upravit vztahy.

Vztahy

Je možné, že na začátku pocítíte monotónnost ve vztahu, ale nemusíte se bát, v tomto roce pocítíte i pravé emoce. Snažte se něčím okořenit vztah a pozitivních výsledků se dočkáte v březnu a dubnu. V průběhu léta prožijete šťastné chvíle z náklonnosti svého partnera a pocitů naplnění čtením vašich přání a představ. Dozrál také čas pro nezadané, v průběhu roku hned několikrát vaše rozhodnutí najít si stabilního partnera může být úspěšné, např. v lednu, dubnu, červnu a říjnu. Vychutnejte si setkávání s novými lidmi a prožívejte nové zkušenosti.

Peníze

Začátkem roku podléháte nepromyšleným ztrátám a další výdaje se na vás valí. V květnu to nepřehánějte s výdeji na zábavu a hlídejte si peníze, aby se rychle nerozkutáleli. V průběhu léta neuzavírejte žádné smlouvy a nikomu nepůjčujte peníze. Také věnujte zvýšenou pozornost na krádeže, které se mohou týkat právě vás, kdy byste mohli přijít nejen o peníze, ale i věcné předměty. Konec roku slibuje mírný finanční vzestup.

Zdraví

Přes lednové nachlazení se přehoupnete do února, kdy budete v sobě cítit sílu a odhodlání. V květnu můžete trpět nervovou nebo emocionální krizí, snažte se zastávat konstruktivní postoje, které vám pomohou udržet rovnováhu. Období od léta do konce roku vaše zdraví zaznamená posílení a bude v utěšeném stavu, nicméně v zimě si můžete naordinovat nějaký protistresový program.
 

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz