Horoskopy Štír 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Kostka
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 11.06.1938
Místo narození Říčany
Profese: český herec

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Štír 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Toto období znamená pro štíry obratnost a vysoký výkon, nevylekáte se žádného problému a budete jej moci hravě vždy vyřešit bez pocitů velkého přetížení. Planeta uran může přinést jisté náhlé okolnosti, kterým se budete muset v práci přizpůsobovat, u někoho zase může nabídnout nové místo. V letošním roce máte tendenci se stýkat s podnikateli a finančníky, chuť ke kreativitě dostane zelenou. V závěru roku však uberte plyn a vyhýbejte se zbytečným konfrontacím.

Vztahy

V tomto roce je pro štíry naznačena stabilita ve vztazích, zvýší se okruh přátel a lidi budou k vám magneticky přitahováni. Osoby bez partnera udělají pokrok v rozhodnutí najít si partnera pro celý život. Jupiter vám dopřeje štěstí při výběru partnera v únoru a květnu. Jste-li již ve vztahu, bude intenzivnější ještě víc, můžete zažít spolu více štěstí a intimity. Společné akce podporují váš růst, bude to rok společných činností a cestování. V druhé půli roku pro zrozence první dekády (24.10. - 2.11.) se naskytne příležitost projevit svou lásku péčí o svou milovanou osobu v těhotenství nebo nemoci.

Peníze

V tomto roce byste se měli řídit větší opatrností, kam svoje peníze budete investovat, zejména v červnu a říjnu. O vaše finanční záležitosti se bude třeba starat už od začátku roku, v březnu přijmout preventivní opatření, aby se zabránilo zbytečným nákladům. Kolem 14.5. se může maximalizovat váš zisk ze vzdálených zdrojů, investice a půjčky realizujte v červenci.

Zdraví

I když býváte málokdy nemocní, dávejte pozor na signály svého těla, zabraňte stresu z každodenního života, aby se vás zmocňoval. Kroťte svou houževnatost, naučte se relaxovat a dělat přestávky. Tento rok mohou hrozit náhlé pády a poranění nohou. Nemůžete žít ani pořád v klidu, je dobré řídit se kombinací aktivních a klidových fází. Od září budete plní energie a vaše sebevědomí bude růst.
 

Hvězdná poradna
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz