Horoskopy Štír 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Štír 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Období od začátku roku do května přinese tolik potřebné změny na pracovišti, v červnu planeta jupiter s uranem oslaví vaše snažení, může dojít k náhlému ocenění, pochvale nebo povýšení. Nicméně získané výsledky nemusí znamenat očekávanou úroveň, proto bude dobré si ujasnit další pracovní cíle, jak chcete dále pokračovat, v září už můžete přistoupit k realizaci svých plánů. Nenechávejte se odrazovat vedením, které může mi na to svůj názor, a nechte se podpořit místo kolegů raději přáteli. Tento dlouhodobý cíl bude mít zaručeně úspěch.

Vztahy

Láska bude zdrojem naplnění pro zamilované po celé období. Čím více pocitů a sympatií ukážete partnerovi, tím silnější vážnosti nadobude váš vztah. Osamělé osoby mohou přirozeně těžit z vesmírných vlivů v lednu, květnu a červnu a dobrat se k vhodnému partnerovi.  Buďte velkorysý citově i materiálně, váš miláček si to zaslouží a ocení. Období kolem 28. 10. bude pro vás slavnostním ohňostrojem vášně a naplněné touhy, připravte si něco výjimečné pro toto období. Konec roku vás bude objímat silně pomocnou energií.

Peníze

Tento rok je pro vaše finance nadprůměrný, budete si moct dovolit vše co je ve vašem standartu. V únoru až červnu můžete si zariskovat třeba sázením, na každého štíra by měla počkat šťastná chvíle. Kdo se obává tak ať zariskuje se žádostí o zvýšení platu, šéfové budou přístupní k takovéto změně. V létě na dovolených si dejte pozor na peníze nejen obecně ale ve smyslu krádeží, hlídejte si svou peněženku. Koncem roku k vám planeta Pluto propouští sílu uspět v dlouhodobých investicích.

Zdraví

V tomto roce se těšíte dobrému zdraví. Především v měsících na přechodu zimy do jara může díky nedostatku světla docházen k bolestem hlavy. Najděte si dostatečnou možnost pro relaxaci, ať už vysoko na horách, nebo v soláriu, kde dobijete organizmus o potřebné fotony. Prakticky od června do konce roku si můžete užívat radosti a síly z vašeho organizmu, energie budete mít na rozdávání.
 

Hvězdná poradna
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz