Horoskopy Váhy 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Váhy 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

V tomto roce bude důležité mít uspořádané profesionální a osobní problémy na svém pracovišti, naučit se je oddělovat a vycházet s kolegy. Velké změny neočekávejte ani neplánujte, drobné kroky musí být dobře naplánovány a změna by měla přijít nevtíravě. Ochránit se před řečmi druhých a usilovat o to, abyste se nestali součástí těchto hodnocení, by mělo být vaší výbavou. Pokud se vám podaří odlišit a soustředit se na pracovní cíle, můžete docílit výrazných úspěchů v červenci a listopadu. 

Vztahy

Komu začal v minulém roce vážný vztah, v roce 2016 bude pokračovat, kdo ještě nenašel lásku, bude mít šance letos, šťastná setkání očekávejte v září. Pozitivním obratem bude, že zásluhou planety uran poznáte nové přátele a utuží se stará přátelství. Láska se stane součástí vašeho života a vy se nebudete muset namáhat jí najít. Váš partner vám bude věnovat větší pozornost a podporu více než obvykle. Ještě před tím bude ale třeba vytvořit předpoklady pro hluboký vztah, co znamená přijetí vzájemné odpovědnosti za společné štěstí.

Peníze

V lednu se naplní očekávání zaměstnanců, kteří mohou dostat přidáno. V dubnu se vám už bude vidět, že vaše finanční zdroje vysychají, v létě však přijde příjemné oživení rodinného rozpočtu, taky někdo může v květnu uzavřít výhodnou dohodu s lidmi spojenými ze světa financí. V srpnu nerealizujte svoje finanční plány, přistupte k nim až od září. 

Zdraví

Dobré zdraví pro váhy znamená dobré duševní zdraví, vztahy s rodinou a harmonii v domácnosti. V letošním roce zintenzívněte pohyb na čerstvém vzduchu, co bude dobré pro svalový tonus a pocit duševní rovnováhy. Leden může být pro vás náročný na pohyb, ztuhlé svalstvo kolem bederní páteře uvolníte v bazénu nebo vířivce. V létě hodně používejte opalovací krémy, budete mít velmi citlivou pleť až do října.
 

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz