Horoskopy Lev 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Lev 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Pokud jde o práci, tento rok bude dobrým rokem a je možné, že výsledky překročí své nejoptimističtější očekávání. Vaše profesní činnost vám přinese uspokojení a možná zvýšení platu nebo povýšení. Situace je zvlášť dobrá pro ty, co pracují jako nezávislí samostatně rozhodující pracovníci nebo na vedoucích pozicích. Pokud se vám nelíbí aktuální práce, bude to dobrý čas najít jinou v prvním nebo posledním čtvrtroku.

Vztahy

Se všemi plány a prací, které máte, nezapomeňte na svého partnera, zapojte více své ohnivé energie, kterou ho můžete ovlivňovat, užijte si erotického ohně a vášně. Osoby bez partnera mohou v prvním čtvrtletí zapřemýšlet, jak by ten protějšek měl vypadat a pak rozvinout nadšení pro jeho získaní, kdy to bude všechno snadnější. K překonání problémů, které se vám mohou dostat ve vztazích do cesty, buďte sebou jistější a nedávejte na pomluvy. Jinak celý rok dává předpoklady k dosažení harmonie ve vztazích a posílení přátelství.

Peníze

Planeta jupiter nadále pozitivně ovlivňuje vaše finanční záležitosti. Budete projevovat odvahu riskovat a zvyšovat svoje příjmy, jako byste měli čekat, že k vám přijdou sami. To bude nést i svoje riziko, kterému se vyhnete, když v lednu a prosinci se zachováte konzervativně. V květnu docílí zaměstnanci zvýšení příjmů, co se projeví na pocitech většího sebevědomí a větší míry zodpovědnosti sama za sebe. Až do září poplujete na této vlně prosperity a osobního rozmachu.

Zdraví

Během první poloviny roku bude zdraví lva nejvyšší prioritou, budou se střídat období náhlého rozmachu sil s úbytkem energie, intenzivní cvičení by leccos mohlo napravit. Věnujte zvláštní pozornost srdci, u kterého se vyhněte starostem a úzkosti. Nepropadejte úzkosti ze svého zdraví, protože většina případů může mít psychický charakter. Nejlepší čas k odpočinku a relaxaci v letošním roce je v období od ledna do října, listopad a prosinec můžete prožít v plné akční síle cestou za dobrodružstvím.
 

Hvězdná poradna
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz