Horoskopy Býk 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Býk 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Začátkem roku budete pohrouženi do usilovné práce, která vás bude naplňovat. V únoru si vybudujete na pracovišti veliký respekt a úspěchy půjdou za vámi. V březnu se nepouštějte do konfrontací, nebudete v dobré argumentační kondici. Další měsíce přejí vaší iniciativě a k úspěšnému dokončení vícero činností. V květnu můžete svými úspěchy dobýt Olymp. V létě budete muset ukázat i svou přísnost na ostatní, držte si ale každého od těla. V září nepokoušejte jít jinými cestami, které už někdo před vámi zkoušel, buďte však otevření novým nápadům.

Vztahy

V lednu můžete zažít v oživení dlouho očekávané lásky, konečně váš partner je připraven se víc otevřít. Budete rádi, že jste spolu a budete podnikat společné aktivity s přáteli a rodinou. V lednu se také vyhněte problémům mezi sousedy a přáteli, můžete být více konfrontační. V druhé polovině roku se budete cítit především šťastní, planety vám přinesou okamžiky pro poznávání nových blízkých lidí a upevnění přátelství. V říjnu se chovejte hezky k partnerovi, může potřebovat více taktu a asertivity.

Peníze

Začátkem roku se vám zhodnotí finance vyplývající z vašich investic, potěší vás také proplacení dlužných faktur. Současně situace bude vyžadovat kontrolu na svými výdeji. Nicméně, budoucnost slibuje mnohé ziskové příležitosti, pokud si chcete koupit něco velkého a drahého pro váš domov, nejlepší čas je na to v květnu. V říjnu a prosinci neriskujte moc s financemi, dávejte pozor, kam půjčujete peníze, protože byste nemuseli znovu vidět.

Zdraví

Během první poloviny roku zdraví býka bude nejvyšší prioritou. Jeho energie obecně není, jak by měla být a váš zdravotní stav bude vyžadovat větší pozornost, zejména krk a hrtan, intenzivní cvičení pro získání imunity přijde vhod. Od dubna vaše zdraví a energie se výrazně lepší, nejlepší časy k odpočinku a relaxaci v letošním roce jsou v květnu a červnu.
 

Hvězdná poradna
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz