Horoskopy Rak 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Rak 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Od února začnou vidět plody všech vašich snah a je ten správný čas na investice. Stejně tak profesionálové v bankovním a finančním sektoru budou v tomto období nejproduktivnější. V polovině roku dojde ke zvýšení tlaku a můžete mít problém s nadřízeným. Od května můžete provést změnu zaměstnání, je zde dobré prostředí k podepsání smluv. Studenti budou muset vynaložit veškeré úsilí a odhodlání k překonání překážek, nabízí se jim však koncem roku studijní cesta do zahraničí.

Vztahy

Toto jaro vám přeje seznamování, rozvedení nebo bez partnera mohou získat svůj protějšek i s mírným úsilím. Celkově rok působí pozitivně pro utužování rodin a přírostků do rodiny. Nenechávejte se svazovat každodenní rutinou, osvoboďte se od tvrdé skořápky, pod kterou se nachází obrovská vášeň. Partner může být udiven vaším rozsahem emocí od romantických večerů pod hvězdami po vzájemné smyslné dobrodružství, které lze s vámi prožít.

Peníze

Finančně by se Vám mělo nejvíce dařit začátkem roku a zejména v dubnu, kdy docílíte tvrdě zasloužených odměn. Je třeba v tomto roku se zachovat i preventivně a udělat si rezervy na pozdější měsíce, ve kterých budou vystupovat i šťastné náhody. Zatipovat nebo zasoutěžit si o finance můžete v srpnu a prosinci. Jinak se doporučuje přenechat risk zkušenějším hráčům na trhu financí.

Zdraví

Máte před sebou vhodný rok pro zdravotní prevenci. Začátek roku využijte dobrého vlivu uranu na vaše zdraví, kdy se můžete dát alternativní cestou a přečíst a zkusit o jiných metodách léčení. Před nachlazením a chřipkou se chránit zvýšením příjmem užitečných potravin, před žaludeční nevolností zvýšenou péčí o hygienu a trvanlivost potravy. Taky nejvhodnější čas na lékařské vyšetření. Důležité je se v průběhu léta moc nepřetěžovat, dbát ale na dostatečnou obměnu energie. Závěr roku může být pro Váš organizmus pozitivním zhodnocením těchto principů.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz