Horoskopy Blíženci 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Blíženci 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Letošní rok umožní vyniknout vaším novým nápadům a představám, konečně realizovat náročné představy a projekty. Je důležité dbát na důkladnou přípravu, máte na to čas do května. V půlce roku vyklíčí semínka takto připravených plánů a přinesou vám další entuziasmus do zbytku roku. Při rozhodování řiďte se vnitřním hlasem, buďte otevření a spolupracujte s prověřenými lidmi. Zaměstnanci mohou zaznamenat zvýšené příjmy v období léta.

Vztahy

Leden přinese určité problémy a musí být překonáno napětí, pokuste se udržet komunikační kanál mezi partnerem otevřený a čistý. Budete muset měřit vaše slova, aby to nebolelo partnera. V únoru objevíte pro sebe nová východiska a uzavřete smír se sebou i blízkými. Osoby bez partnera budou mít do června mnoho příležitostí vybrat si z nabídky zájemců. Objevujte společné radosti u sportu a koníčků s vašimi přáteli. 

Peníze

Peníze se nejeví v životě blíženců jako problém, přesto zvažte v lednu všechny kroky, které budete chtít podniknout, zbytečně neriskujte, chovejte se konzervativně do května. V září vás čekají větší platby a říjen bude pro zisky velkolepý. V létě si dopřejte něco hodnotné, co vám bude trvalou připomínkou do budoucnosti.

Zdraví

Můžete se těšit v tomto roce na dobrý zdravotní stav a to jak fyzicky, tak psychicky. Začátkem roku vzniká menší problém s vládáním nervového napětí, z čeho může být pokaženo i trávení. Pokuste se lépe zvládat stres, o nic vážnějšího nepůjde. Dobře vyrelaxujete třeba s kamarádi jízdou na kole nebo delším běhu. Taky se můžete někdy ukázat i v posilovně, červen přispěje k nárůstu svalové hmoty. Léto prožijete tak jako jste už zvyklý, ale zejména v září bude okořeněno dobrodružstvím.

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz