Rady a typy jak neusnout - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Rady a typy jak neusnout


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Přinášíme několik zaručených triků ale nepoužívejte je moc často.....zdravý spánek nic nenahradí.

S vývojem civilizace a technologií jsou na nás na všechny kladeny větší a větší nároky. Zvláště pak na ženy. Uhlazené managerky s vlastním BMW, v kostýkmu od Diora a plně fungující rodinou, na nás útočí z každé reklaym či plakátu. Vše křičí: buďte krásná, štíhlá, zdravá, nezávislá, úspěšná, dokonalá matka a milující manželka a jestli za něco stojíte, jistě zvládnete být i dobrá hospodyně! Stop. Už jste někoho takového potkaly?

Společnost nám nakládá čím dál tím větší porci. A pokud chceme ustát a řídit se trendy naší společnosti, musí se to odrazit i na čase. Ano, den má pouhých 24 hodin a najít v nich mezi všemi těmi povinnostmi čas na spánek není jednoduché. Řekněme, že v průměru chodíme spát kolem jedenácté a vstáváme mezi půl šestou a šestou....což dělá necelých sedm hodin, někdy méně.

Samozřejmě, že spánek potřebujeme všichni. Je zdravý a důležitý pro doplnění energie a celkovou rengeneraci. Pro dobrý spánek by jste neměli jíst těsně před odchodem do postele, měli by jste spát na klidném, tichém míste, kde se cítíte dobře, a na té správné posteli, to kvůli vašim zádům, které tak často bolí ze židlí v kanceléři. A hlavně: měli by jste spát kolem osmi hodim, ani devíti nic nezkazíte, právě naopak. Kruhy pod očima zmizí, pleť se rozajasní a vy budete mnohem svěžejší.
Co ale dělat, kydž toho máte opravdu hodně a spát jít nemůžete?
Tady je několi zaručených triků ale nepoužívejet je moc často.....zdravý spánek nic nenahradí.1.

Káva? Ne, zkuste energydrink!


Někoho káva vzpruží a usnout je pro něj nadlidské úsilí. Pokud ale můžu mluvit za sebe, nemám problémy se po kofeinu svalit a usnout jako jezulátko. Proto zkuste enrgydrinky, na trhu je spoustu značek a výběr široký.

2.

Horor


Až na vás půjde spaní, v rychlosti se podívejet na nějakou hororovou scénu. Vaše myšlení se nastaví do režimu bdělosti a světla nebude chtít pěknou chvilku vypnout. Zkusit můžete také www.horor.cz.

3.

Muzika


K práci si pusťte nějakou rytmickou muziku, zapomeňte na klasiku, dechovku nebo snad ploužáky, pokud nechcete skončit s hlavou na laptopu.

4.

Ježek


Jeden známý kamioňák mi kdysi vyprávěl, jak řešil problém mikrospánku. Na volant si položil kůži z ježka a takže když mu klesla hlava, bezpečně se vzbudil.... Také možnost jak neusnout nad uzávěrkou.

5.

Akupunktura


Na těle je nespočet akupunkturických bodů, jejichž stimulací si můžete zlepšit trávení, zbavit se depresí, bolesti hlavy ale i únavy. Zajděte si do knihovny pro publikaci nebo za maserem, zaměřeným na reiky a energii vůbec a on vám jistě poradí, jaké body na těle si pomačkávat, aby jste zaručeně neusnuli.

6.

Jděte vyvenčit psa


Ono takové večerní kolečko kolem bloku není vůbec marné.

7.

Studená sprcha


To a ještě kostky ledu na oči. Proberou zaručeně a mimo jiné i srazí otoky víček a zmírní kruhy pod očima.

8.

Rozčilte se


Hádka nebo politická situace vám zvedne tep natolik, že nebude schopni ani oka zamhouřit.

A až tohle všechno absolvujete, přežijete noc a práce bude udělaná, běžte si lehnout, protože ponocování nikomu nesluší!

 

 

 

 

Hvězdná poradna
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz