Luna a naše nemoci - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Luna a naše nemoci


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Lidé jsou různí a taky jejich nemoci se odlišují případ od případu. Ale je běžné, že člověk může aspoň trochu ty své bolesti a bolístky nějak ovlivnit. Jakým způsobem? Všechno souvisí nejen s věkem, životní situací a celkovým stavem těla, ale i mentálním ovlivňováním. Lékaři tomu říkají psychosomatika. Luna svým pohybem a vázaností k duševnímu rozpoložení má hodně co říct.

Člověk by se měl věnovat především věcem, které ho obklopují i v jeho okolní přírodě. Protože přesně tyto látky taky sám potřebuje. Luna hodně ovlivňuje různé byliny a rostliny, které s námi mohou souviset víc, než sami očekáváme. Stejně jako jídelníček nám hodně dávají, občas i ubírají, ale jenom špatně zvolené a upravené. Zde jsou některé možnosti, jak všeho využít pro ozdravení:

Nadváha

Jestliže je novoluní a úplněk, tak při zařazení ovocného dne nebo půstu shodíte svá deka navíc ihned. Při úplňku tělo ukládá příliš mnoho, při novoluní ale soustřeďuje pozornost a energii na vylučování zplodin a sahá po různých rezervách.

Alkohol

Někdy je větší chuť na alkoholické nápoje, jindy se zmírňuje. Nejvíc choutky nastupují při Měsíci ve vodních znameních, především v Rybách. Souvisí to s nervy, ale když v těchto obdobích, zvláště při přibývající Luně si odepřejete skleničky, tak vám bude lépe.

Zrak

Pozornost mu musíme věnovat, prochází-li Luna ohnivými znameními Berana, Lva nebo Střelce, především v ubývající fázi. Tato znamení jsou smyslově založená. Snažte se vlastní blokovanou energii a zvládat povinnosti při procházení znamením Střelce, můžete se zbavit kruhů pod očima. Odvarem nebo čajem z petržele můžeme oči čistit a oživit je. Fenykl a heřmánek taky pomáhají. Přesličkové koupele zase umožní prokrvení ledvin a tak odvádějí tlak z očí.

Koupání

Osvěžující je při přibývajícím Měsíci, když taky prochází vodními znameními Rakem, Štírem a Rybami. Hluboké očisty těla nejlépe docílíme při ubývajícím Měísici v těchto znameních. Léčivost je spojená, když Luna prochází zemními znameními Býka, Panny a Kozoroha. Životabudičem můžou být odvary z tropického ovoce. Afrodiziakální účinky pak má Luna procházející ohnivými znameními.

Průdušky

Na ně mají vliv dvě znamení, část bližší krku je ovlivněna Býkem, hlubší části Blíženci. Prostředky na jejich posílení nejlépe fungují při ubývajícím Měsíci v těchto znameních. Nejlépe zapracuje přesličkový čaj se šalvějí nebo jitrocelem nebo lipový květ s kořenem anděliky. Zábaly taky dobře působí. Citronová lázeň spojená s inhalacemi taky dělá malé divy.

Nastuzení

Hodně pomáhá normální domácí parní lázeň. Přelijte hrst heřmánku nebo dva pytlíky heřmánkového čaje horkou vodou a inhalujte. Můžete si taky nos propláchnout solným roztokem ( litr vody na lžíci mořské soli ) a očistěte pak mandlovým olejem nebo naparfémovaným krémem. Všechno nejlépe udělejte při přibývajícím Měsíci ve vzdušných znameních Blíženců, Vah a Vodnáře. Ale obličej a nos často souvisí s pohlavními orgány, takže při Luně ve znamení Štíra nad tím přemýšlejte, jestli problém nevznikl jinde.

Deprese

Citlivější lidé trpí především když Měsíc prochází znamením Raka a Štíra. Potlačované emoce se probouzejí, někdy jsou vnitřně agresivní, jindy příliš ovlivnitelné lekcemi zvnějšku. Přibývající Měsíc tedy hodně pomáhá, samozřejmě nejvíce tady běží o psychosomatiku. Koupel s přidáním levandule a chmelu hodně člověku dává, stejně jako pití třezalky s meduňkou. Nervozita pak vždy souvisí se vzdušnými znameními Blíženců, Vah a Vodnáře a při přibývání je stres větší. Tady pomáhá klid a hlubokého dýchání s inhalacemi.

Žlučníkové potíže

Jsou spojeny s obdobími, kdy je člověk příliš agresivní nebo se výpadům druhých lidí musí nějak bránit. Preventivní opatření souvisí s fází ubývajícího měsíce ve znamení Berana a Štíra. Třezalka a řebříček ve spojení s koupelí jsou dobré, čaj z kořene anděliky nebo smetánky taky. Před jídlem klidně pijte lok čaje z lopuchového kořene. Na noc si taky přiložte obklad připravený ze švédských kapek. Místo, kam přijde, pomažte měsíčkovou mastí.

Srdeční potíže

Tohoto vašeho orgánu se dotýká všechno, co je pro vás opravdu důležité, co člověku opravdu leží na srdci. Šance řešit základní věci souvisí s ubývající Lunou ve znamení Lva. Takové dny jsou protistresové, kdy se srdce posiluje procházkami, zábavou a humorem. Udělejte si taky jasno ve smyslu života. Snažte se vžít do reakcí lidí, kteří vám vadí a pohovořte s vlastním srdcem. Přibývající Luna ve Lvu bude aktivnější a pomůže ještě se někomu vypovídat. Všelék na srdce je česnek. Zabraňuje srážlivosti krve, stejně tak ale pomáhají dva až tři stroužky před mozkovou mrtvicí. Prokrvení srdečních tepen taky bude lepší. Na východ od nás používají kopr.

Krevní oběh

Ovlivňuje ho samozřejmě znamení Lva, ale prokrvení orgánů se týká více Vodnáře. Přibývající Luna v těchto znameních hodně pomáhá. Jmelí kupodivu účinkuje při těchto problémech. Má unvierzální léčivou sílu, kterou znali už druidové. Zdravý fungující oběh taky podpoří ozdravná řeřichová kůra, ale ne častěji než dvakrát do roka. Po dva týdny ráno rozmixujte se sklenkou řeřichy šťávu z jednoho pomeranče a dvou jablek. Těžít z lepšího průběhu krve budou mít možnost i játra, ledviny a močové cesty. Ubývající měsíc, tedy pohyb od úplňku k novu se ukáže nejideálnější.

Látková výměna

Zrychluje se o úplňku, v novoluní se všechno zpomaluje. Jde vlastně o bytostnou alchymii, kdy se pevné látky mění v energii a energie a světlo v pevné látky. Při ubývajícím Měísíci ve znamení Býka, Panny a Kozoroha můžeme vše dostat do většího pohybu především výživou a stravou. Při přibývajícím Měsíci nejlépe pomůžou minerální látky, které přijímáme v jídle a iontových a minerálních nápojích.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz