Jaké diety jsou vhodné pro peněženku? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jaké diety jsou vhodné pro peněženku?


07.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jak se máme správně stravovat? To je hlavní otázka. Někdo chce jíst zdravě, ale nemůže, protože biopotraviny jsou drahé, někdo nemůže jíst a "užírá" se tím. Ale jíst tak, aby to člověku vyhovovalo, je velice důležité, protože organizmus člověka podporuje. Co se tedy hodí pro jednotlivá znamení?

Beran

Máte tendenci pojídat hlavně značné množství masa a masných produktů, stejně tedy vyloženě nezdravých i smažených pokrmů. Naštěstí ale přitom hodně sportujete a udržujete se v přirozeném pohybu. Je ale třeba vynechat víc kořeněné stravy a taky mnoho soli. Dá se doporučit dieta "bojovníků", protože jste typičtí masožravci a pojídači energicky vydatných potravin. Chce to víc zeleniny a vlákniny, ale i sójové výrobky a sýry.

Býk

Máte tendenci jíst dobře a pokud možno vybraně v restauraci, ale vaše strava obsahuje mnoho cukru a taky příliš bílého pečiva. Je proto třeba omezovat sladkosti a taky uzené potraviny. Vaší výhodou může být vyžívání se v mléčných kefírech a jogurtech i sladkém ovoci. Doporučujeme vám tedy dietu "Venuší", protože potřebujete jíst méně vydatné potraviny a přijímat hodně zeleniny, stejně tak i vyhýbat se rafinovanému cukru.

Blíženci

Dost málo se věnujete kvalitě potravin a pravidelnosti ve stravování. Jídlo pro vás mnoho neznamená, ale jíte poměrně málo, což taky může být dietní výhoda. Přesto jíst ve stresu vaše orgány příliš nepotěší. Máte ale smysl pro lehké potraviny a pojídání salátů. Doporučit se dá dieta dle ročních období, protože se váš citlivý organizmus a hlavně nervy musí přizpůsobovat jednotlivým ročním dobám s jejich čerstvými produkty.

Rak

Vy jste téměř vždy vybranými gurmány, kteří rádi objevují nové restaurace, ale nejvíc se vyžívají v hutné domácí stravě. To znamená hodně vydatných a moučných jídel, stejně tak naopak hodně ovoce a polní zeleniny plné vody a zdravých součástí, jako je okurka, lilek nebo meloun. Doporučit se vám tedy dá dieta podle glykemického indexu, protože vyšší stav cukru v krvi je pro vás nebezpečný a máte k němu sklon.

Lev

Máte smysl pro vybrané stolování a znáte kvalitní potraviny, což ctí vás osobně a taky váš žaludek. Ale někdy "vybrané" znamená i docela nezdravé, značkové taky znamená lahůdkové, což je někdy dost těžké pro střeva. Ale máte rádi na jídlo klid, což je v současné době slušná devíza. Doporučit se dá francouzská dieta, protože středomořská strava jako olivy, zelenina, víno, lehké libové maso a méně sladkostí vám dělá dobře.

Panna

Vy osobně patříte k lidem, kteří se často vyjadřují, že pojídají hodně zdravé stravy plné zeleniny, cereálií a značného množství vody. Ale ve skutečnosti máte taky rádi smažené potraviny, plno salátů a omáček. Vaše střeva jsou na to dost citlivá, pozor na změny stravy. Doporučujeme vám nízkocholesterolovou dietu, protože potřebujete jak méně kalorickou stravu plnou vlákniny, stejně tak co nejvíc jednoduše upravenou stravu, a to hlavně vařenou.

Váhy

Máte přehled, co všechno je ke zdravému životnímu stylu potřebné. Přesto si váš jazýček neodpustí dobroty, co mu vyhovují ve sladkém i kyselém provedení, jako je čokoláda a chřest. Jste lidé, kterým jídlo chutná, ale brzy se to ukazuje i na vaší postavě. Doporučujeme proto dietu umělců, protože váš nepravidelný režim s nezdravou smaženou stravou ubližuje organizmu. Potřebujete kvalitu a vyváženost čerstvých potravin.

Štír

Jídlo máte rádi vydatné, především co se týče masa a masných potravin i nezdravých omáček plných koření a jídla exotického původu. Nevyhýbá se vám ani alkohol. Přesto si dokážete uvědomit, co váš organizmus vnitřně potřebuje. Doporučujeme proto dietu podle Lenky Kořínkové, protože je i podle odborníků jedna z mála funkčních, dlouhodobě promyšlený proces stravování vám vyhovuje, zvyšte konzumaci ryb a jogurtů.

Střelec

Mezi vámi jsou dva různé typy osob. Jednomu na jídle příliš nezáleží, nevybírá si potraviny jenom podle vlastního gusta. Druhý typ, často ve vyšším věku, si s chutí užívá bohatosti tučného jídla a pití ve značné míře. Ale máte smysl pro tu pravou kvalitu a vhodný výběr potravin. Doporučit se dá dieta podle krevních skupin, protože přesně u vás je nejvíc důležitý kvalitní obraz krve. Potřebujete zdravé svaly a hlavně cévní soustavu.

Kozoroh

Co se týče jídla, jíte pravidelně a tak, jak je ve vašem okolí zvykem. Dlouhodobě jste oblíbení a považujete se za zdravé. Jídlo v množství nijak nepřeháníte, ale často vám chybí pestrost. Vaše odmítání vydatných potravin ubírá na potěšení a následně síly a chuti do života. Doporučujeme dietu proti celulitidě založenou na častém pojídání tvarohu, mléčných výrobků a brambor, protože ty taky uvolňují kůži a zrychlují vnitřní metabolismus.

Vodnář

Co se týče jídla, na potravinách vám tolik nezáleží. Přesto je potřeba, aby pro vás bylo v životě výraznější a přirozenější. Ale vaše vyhledávání všech možných syntetických směsí jídel není dobré pro vaši vitalitu, přesto se dokážete racionálně ovládat. Doporučujeme vám dělenou stravu, protože si umíte uvědomit význam jednotlivých složek potravy. Vydržíte pojídat i stereotypně, pokud to pro vás má význam, doplňujete tak potřebné látky.

Ryby

Máte smysl pro dobré jídlo a pití. Vyhledáváte přirozené a chutné produkty plné přirozených látek. Máte smysl pro zdravou i exotickou stravu, ale někdy jíte příliš mnoho delikates a kořeněných jídel, plných vybraných omáček. Doma dokážete upravit všechno z lesa. Doporučujeme vám dietu "citlivek", protože váš organizmus zkrátka nevydrží úplně všechno a vy potřebujete promyšlené a mírné dávkování kvalitní stravy.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz