Hvězdná dieta - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Hvězdná dieta


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Každý musí jíst. To je zkrátka fakt. A většina lidí chce přitom hubnout. To je realita. Jídlo a lidé, to je věčné spojení potřeby dodávat si energii a neustále vylepšovat svoje chuťové požitky. Někdy je jich bohužel ( nebo bohudík? ) trochu víc. Pak přichází na řadu dieta. Třeba podle hvězd. Někdy mírná, jindy drastická, ale vždy s potřebou skutečného účinku. Člověk se musí líbit, potřebuje být štíhlý a jemný, zkrátka jako ze žurnálu. Je jedno, že ještě před sto lety byly oblíbené jiné proporce.

Jaké diety vám tedy lze doporučit z astrologického hlediska? Mají být pouze viditelně zdravé, nebo můžou být opravdu velmi chutné? Výsledek by ale měl být skutečně stejný. Zlepšit člověku jeho psychický a fyzický stav, naladit ho na tu správnou vlnu. Naše psan'ed o dietách bude příjemné, ale vždy k věci. Abyste věděli, co a jak si dát ke své spokojenosti. Že je to zdravé, přitom vám to chutná a vše se řídí vlivem hvězd. Dobrou chuť!

Beran


Toto znamení skoro nikdy není při těle. Tedy, po pravdě, do určitého věku. Ve chvíli, kdy se přestane pohybovat, se množství jeho svalů proměňuje v tuk. Proto se Beranovi dá doporučit omezovat maso, pokud se příliš nehýbe. Tedy zrozenec znamení. Potřebuje jíst velké množství zeleniny a tu nesmí vynechávat. Měl by si dávat třeba řeřichový salát, ředkve, cibuli a olivy, které mu umožňují získávat kvalitní a zdravé látky. A upevnění svalů pomůže čemukoliv.

Býk


Toto znamení se v mládí hodně pohybuje. Tak je to v pořádku. V postupujícím věku ale má sklon se zakulacovat, s čímž musí umět bojovat. Ale když mu to jídlo tolik chutná, například oběd o třech chodech...Především je potřeba omezovat oblíbené sladkosti, a když už se dostatečně necvičí, tak je potřeba aspoň hodně chodit. Nebo pracovat na oblíbené zahrádce. Zdravý je především špenát, všechno zpracované z pampelišek a přirozené bylinné látky.

Blíženci


Toto znamení většinou ani nemá čas ztloustnout. Neustále se pohybuje všemi směry a za jakýchkoli podmínek. Pokud už mají sklon k nadváze, plyne to z častého sezení nad knížkami. Jenom málo z nich patří mezi gurmány. Mají ale nezdravý styl života bez sportu a s kouřením. Proto by měli často pobývat na čerstvém vzduchu, což už jim samo snižuje váhu. Pak už stačí střídat aktivní pohyb s odpočinkem a půl práce je hotovo.

Rak


A jsme u gurmánského znamení, které považuje jídlo za svůj osobní koníček. Různé pikantní omáčky, spousta smetany...Hop, a už tu máme problém pod hrudí. Protože jsou zrozenci tohoto znamení poměrně pohodlní, kila nejdou dolů tak lehce. Situaci vylepší starost o vlastní žaludek. Tedy umět se postarat, aby se cítil plný a zároveň toho člověk moc nesnědl. Rak je nejvíc ze všech vázán na pohyb Měsíce, tak by se měl přizpůsobit jeho dorůstání a couvání, protože to ovlivňuje množství vody v jeho těle. Jak jednoduché, ale zároveň tak složité.

Lev


Toto znamení má většinou plné tělo, ale nikdy to není od tloušťky. Zkrátka je jen postaven docela do šířky a tak žádný člověk nevypadá úplně štíhlý. V mládí je většina Lvů docela zapálenými sportovci, atlety, takže nemají problémy. Až když sedí na svých důležitých místech v kancelářích, přichází další fáze. Zakulacování je taky díky příliš dobré stravě v domácnosti. Především u Lvů funguje fakt, že červené víno hodně pomáhá ke štíhlosti, stejně jako středomořská strava s dostatkem ovoce a zeleniny. Pak bude zdravé jejich srdce a proto i jejich tělo.

Panna


Zrozenci tohoto znamení bývají většinu svého života velmi štíhlí. A víte proč? Zkrátka proto, že milují zeleninu a zdravou, syrovou stravu. Taky si většinou nelibují v jídle jako ostatní a pokud někdo vynalezl slovo střídmost, musel se narodit ve znamení Panny. Pokud už ale mají problém s nadváhou, je to špatnou funkcí střev. Potom pomůže především vláknina a celozrnné pečivo, které má opravdu velkou funkčnost. A taky jejich celoživotní záliba v turistice a neustálém pohybu mezi různými místy několikrát denně.

Váhy


Tito zrozenci mají typický problém s nadváhou. Ten vždy pramení z jedné zásadní věci. Nedostatku pohybu, pohodlnosti a zálibě ve sladkostech. Typická Váha nemá jasnou radost z pohybu jako ostatní zrozenci. Proto musí hlavně pravidelně jíst a dostávat vždycky dávku zeleniny. Musí se taky donutit k ještě pravidelnějšímu sportu. A pokud ne k tomu, tak aspoň časté chůzi přírodou nebo po městě. A spát by se mělo taky od určitého času do dobré ranní hodiny.

Štír


Toto znamení může být různě tělesně formované, ale vždy trochu robustně a svalnatě. Mají v životě rádi dobrosružství,což tloušťce příliš nepřeje. Štíři se v jídle nevyžívají, ale pojídají hodně masa, což jim dělá problémy až po určité době. Přibírají na váze s poměrnou pravidelností v tělesných proporcích. Ale účinný lék na tloušťku je jejich vůle pojídat hodně zeleniny, rýže a zdravých plodů. A taky často nepobývat na gauči před televizní obrazovkou.

Střelec


Toto znamení je nejsportovnější ze všech zrozenců, takže v mládí a ve středním věku podobný problém nehrozí. Pokud ale získají své teplé místečko, mírně tučné polštářky se začínají projevovat po celém těle. Vždy to ukazovalo na dobré postavení a v tomto případě to není jinak. Problémy prostě plynou z docela poživačného způsobu života, spousty dobrého jídla a hlavně pití. Léčbou problému je samozřejmě dostatek pohybu a střídmost, ale taky více zdravých potravin, pocházejících z dalekých krajin, které jim svědčí.

Kozoroh


Málokterý zrozenec tohoto znamení má problémy s nadváhou. Jejich většinovým problémem je spíš přílišná hubenost až vychrtlost, především u dívek. Pokud už je baví jíst, tak přírodní stravu, zkrátka bývají vegetariány. Výjimečné případy se ale v jídle vyžívají a vztahují se k němu systematicky. Problémy většinou přinášejí slabší tělesné aktivity. Kozorohy ale může bavit vysokohorská turistika a horolezectví, které na ně působí dobře. Koordinovaný a systematický pohyb jim hodně pomůže.

Vodnář


Toto znamení většinou nemá problém s přibíráním tělesných proporcí. Štíhlost je jejich přirozený stav po dlouhou dobu. Hodně z nich taky bývá vegetariány, k masu mají složitější vztahy. Pokud už je někdo z nich při těle, což už je k opravdovému podivu, může za to jejich sedavý způsob života. Většinou totiž bývají dost inteligentní a pracují v kancelářích nad složitými věcmi. Jejich žaludeční kyseliny ale většinou nedovolí dát tloušťce průchod.

Ryby


Toto znamení může mít s přebytečnými kilogramy velký problém. Ten ale pramení ze špatné látkové výměny a špatného oběhu vody. Ryby taky nemají velký vztah k pohybu, často rádi dlouho vysedávají. Muži pijí hodně alkoholu a ženy mají rádi jídlo, tak je nasnadě, že hlavní problém je v nezdravé stravě a ve způsobu života. Musíte je k tomu ale přesvědčit, sami se většinou nedonutí k žádné větší akci. Nejlíp se jim hubne při tanci, který rozvíjí ještě jiné schopnosti. Tak tedy do kola!

Hvězdná poradna
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz