Co nám tolik chutná - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Co nám tolik chutná


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Myslíte si, že vaření ženy baví? Jak které, ale každou určitě jinak. Požívat jídlo je nutnost a někdo stíhá provádět celé stolování, jiný si musí poradit v letu a spěchu. Ale tvorba v kuchyni může být i radost. Co kuchařka, to jiný oblíbený recept a jiný požitek z nakupování a přípravy surovin. Pojďme se podívat, jak které znamení reaguje na tuto potřebu a co je vlastně přitahuje.

Beran

Ženy tohoto znamení si tolik nepotrpí na nějaké složitosti. V kuchyni jsou rády, pokud to cítí jako potřebu, ale ve vaření se nikdy nevyžívají tolik, aby je to zavedlo k naprosté pravidelnosti. Ale rády objevují nové recepty, zvláště je přitahují potraviny v červených obalech, které slibují něco pikantního. Pokud si můžou vybrat, vaří, pečou a smaží hodně masa, pokud možno kořeněného něčím pikantním, jako je salsa nebo chilli. Mají v oblibě minutky a velké porce, které jim dají pocit zdolávání bojem. S chutí tedy řežou, krájí a napichují, ale taky vymýšlejí.

Býk

Ženy-Býci bývají mnohem náročnějšími kuchařinkami. Ve svém domově mívají hodně pohodlí a stejně tak chtějí mít vybavenou i kuchyň ke své spokojenosti. Klidně obětují půl dne, aby uvařily nějakou delikatesu. Dlouhé nakupování surovin jim nejen přináší šťastné chvilky, ale taky pocit jistoty a dostatku. Mají rády čerstvé potraviny, zeleninu a mléčné výrobky. Ale pokud už se v něčem vyžívají, tak je to příprava pochoutek a sladkostí všech možných tvarů a barev. Milují nadýchané dorty, tedy studenou kuchyni, v té teplé hodně hutnou a vydatnou stravu, aby se člověk cítil naprosto najedený. A potom si mohl spokojeně mnout plné břicho.

Blíženci

Tito lidé často velmi špatně stíhají cokoliv. Ženy se většinou ve vaření nevyžívají, taky se jim nechce tolik utrácet. Proto pro ně nemá kuchyň tak důležité místo jako pracovna s knihami nebo obývák. Pokud jdou nakupovat, tak to se vyžívají víc, chtějí vyzkoušet všechny možné novinky, změny obalů se snad dělají kvůli nim. Baví je obcházet malé obchůdky a vybírají tam. Mají rády spoustu drobností, jídla složená z malých částeček, jako jsou různé medailonky, hrášek, krájená mrkev a podobně. Pokud už vaří, tak s poměrně velkou nápaditostí, ale vždycky jinak, než sami čekáte. Dokážou být vtipné a projevovat smysl pro humor u jídla.

Rak

Tyto ženy většinou bývají ve své domácnosti naprosto nejspokojenější. Potřebují být duší domu a hlavně kuchyně, kde stráví klidně hodiny a hodiny, aby uvařily všechno nejlepší. Rády si zajdou na trh s venkovskými výrobky a tam vybírají čerstvá vejce, maso, zeleninu a bylinky. Mají v oblibě suroviny jako od babičky. Vývar, to je jejich oblíbený základ. Mají rády hodně tuku, másla nebo cukru, takže jistě nehubne nikdo z jejich blízkých. Potom se můžou zabrat do kuchařky, ale většinou všechno nosí recepty ve své paměti a vaří tu nejlepší domácí stravu, na kterou potřebují být hrdé. Vždy přichystají i něco navíc, na později. Chtějí často pozorovat, jak ostatním chutná, aby měly dobrý pocit.

Lev

Tyto ženy se sice asi ve vaření pokrmů nebudou příliš vyžívat, ale zase si dají pozor, když už se všemu musí věnovat. Umí přesně vědět, co je potřeba. Rády nakupují potraviny, které v sobě nosí určitou exkluzivitu. Vybírají si často značkové potraviny a lahůdky, kde je kvalita zaručena, což se týká sýrů, masa, ale i pití, především vína. Doma můžou sice vařit normální jídla, ale vždycky mají tendenci je něčím vylepšovat a často si vybírají speciální recepty, které ve spojení s vybraným stolováním dobře působí i na návštěvy. Potom můžou být u krásně upraveného stolu dlouho dobu v plné konverzaci. Jsou to taky typické návštěvnice restaurací.

Panna

Zrozenkyně tohoto znamení mají většinou ve všem pořádek, takže taky nakupují velmi metodicky to, co je skutečně potřeba. Mají ale velkou zálibu se zdravými potravinami, takže bioobchody jsou jich plné. Ale není to tak, jak si myslíte, že se v nich vyžívají. Často prostě nepřekryjí špatné trávení a musí vše nějak řešit. Mají blízko k zelenině, ovoci a surovému stavu obilovin. Potraviny většinou chtějí jen vařit, protože tak jim uniká nejmenší množství potřebných látek. Ve všem se zase tolik nevyžívají, ale pro své blízké udělají hodně.

Váhy

Tyto zrozenkyně sice tolik vařit nemusí, přesto ale většinou mají ty nejvybranější jazýčky, které by z nich mohly dělat ty nejlepší šéfkuchaře. Chodí nakupovat tam, kde je pěkná atmosféra a mají to tam upravené. Mají v oblibě kvalitní potraviny, především sladké, ale taky jiných, zajímavých chutí. Třeba čokoláda, chřest, jemná šunka, marmeláda. Pokud už vaří, dávají si pozor, aby to byl aspoň trochu koncert pro oči a chutě. Mají rády především tu pěnovou, která je velmi příjemná a delikátní, ale taky jiná, harmonická spojení. Měly by jíst a všechno připravovat pokud možno v klidu, ale to se podaří jen výjimečně.

Štír

Zrozenkyně tohoto znamení se sice ve vaření příliš nevyžívají, ale přesto je mezi nimi mnoho těch, které se jako chemičky nebo pracovnice laboratoří podílejí na výrobě potravin. Nepotřebují čerstvou stravu, hodně mají rády různě sušenou, ale i nakládanou a jinak upravované jídlo. Nakupují jenom z nutnosti, ale potom už výběr stojí za to. Potřebují upravovat a jíst maso, ale vyžívají se taky v hořkokyselých jídlech a speciálních omáčkách. Jídla upravují tak, aby chuť byla výrazná a jakoby nezvyklá, tajemná. POkud můžou večeřet při svíčkách, jsou nejšťastnější.

Střelec

Tyto zrozenkyně jsou často světoběžnice, které můžou znát všechny roztodivné kuchyně a nezvyklou stravu. Proto se na nákupy můžou vydávat a vybírat z nečekaných kombinací, ale taky mít doma ukryto hodně exotických koření a nezvyklých potravin, které podle svých nálad využívají v upravování stravy. Často dělají hodně náročné recepty a rády mixují, takže to ne vždy má člověk chuť jíst, ale všechno je hodně vybrané a skvělým způsobem podávané. Čekejte cokoliv, jen ne obyčejnost. I když té se nakonec nevyhýbají, záleží jim na jiných věcech víc.

Kozoroh

Tyto zrozenkyně nemají ke kuchyni tak silný vztah, ale protože potřebují udržovat různé tradice, starají se o svojí domácnost s pečlivostí. Pokud někdo dodržuje přesný čas podle jídelníčku a stejnou úpravu surovin, tak jsou to ony. Všechno to jim dodává jistotu, třeba chodit nakupovat prověřené potraviny do obchodů, kde jsou na ně zvyklí. Na jídlech jde poznat, že samy nemají potřebu se ve vaření vyžívat, ale vědí přesně, co je potřeba pro zdraví ostatních a nevyznávají bláznivou úpravu jídel. Vždyť v tomto znamení se rodí nejvíc lidí, kteří jsou schopní dodržovat dietu a hlavně různé půsty.

Vodnář

Tyto zrozenkyně jsou intelektuálky, které často mají k jídlům dost zajímavý vztah. Někdy k němu přistupují vědecky, jindy jim to je šumafuk. Pokud se ale někdo pro ně blízký v jídle vyžívá, stávají se z nich dobré hospodyně, které z nějaké kuchařky dokážou udělat revoluční čin, jako Magdalena Dobromila Rettigová. Mají rády moderní úpravu potravin a nezvyklou, velkoměstskou stravu. Ale taky někdy vědecký přístup k vaření, který někdy zažité tradice staví na hlavu. Připravte se na nezvyklé recepty s potravinami, které podle vás nejdou k sobě. Jíst je pro ně někdy jen doplněk života, ale jinak se můžou snažit si dobře vybírat.

Ryby

Toto znamení má rádo různé potraviny, vyžívá se poměrně i ve vaření. Ženy chodí nakupovat tam, kde můžou a kde jim to peněženka dovolí. Často chodí podporovat vývařovny pro chudé, ale to se týká především jejich chápavosti. Exotické suroviny rády používají do normálních jídel a je jim to jedno. Někdy ale mají velmi vybraný jazýček, pokud už mají to, co rády jedí. Hlavně bývají dost pohostinné, pokud je někde sešlost lidí, ony jsou ty, které ze špajsky vytahují saláty, salámy a alkohol a všem přejí až do sytosti. To je jejich přednost, že nejsou hamižné a umí se o všechno podělit. Vaří jakákoli jídla, které většinou dobře chutnají a berou vše jako přirozenost.Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz