Stálice, jasné hvězdy na obloze - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Josef Masopust
Znamení: Vodnář - horoskopy >>
Datum narození: 09.02.1931
Místo narození Střimice
Profese: český fotbalový trenér

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Stálice, jasné hvězdy na obloze


20.04.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Už ve starověku lidé připisovali stálicím, tedy viditelným hvězdám na obloze důležité místo v astrologii. Aktivně působí i na nás, pokud jsou poblíž nich umístěny naše důležité planety. Funguje to výrazněji i ve vašem horoskopu?

Algol 25°28´ Býka

Podle starších výkladů tato hvězda znamená zlo, spíš ale v člověku posiluje touhu po pomstě, vztek a bezohlednost. Proto je nutné, aby člověk jí ovlivněný kontroloval svou žárlivost. Při spojení s nativními planetami zvyšuje sexuální energii, která hodně působí na druhé pohlaví.

Aldebaran 9°5´ Blíženců

Má mnoho vlastností, které jsou spojovány s Marsem. Znamená úspěch, ale člověk pod jejím vlivem je někdy příliš otevřený různým prostředkům, jak ho dosáhnout. Podlehnutí ambicím a útok na vlastní charakter a hodnoty ale následně může ublížit duši, proto je důležitá větší otevřenost a menší komplikovanost.

Rigel 16°8´ Blíženců

Skrývá se zde potence pro velký úspěch, ale taky potíže s udržením výsledků, kterých se dosáhne. Potom se však může objevit jednoduchý přístup ke druhým a schopnost je učit. Když se však trochu vymykáte normě, lidé vám to dávají znát, proto musíte posilovat vlastní povahu.

Sirius 13°24´ Raka

Je jednou z nejvýraznějších hvězd na obloze. Když je vliv hvězdy velice pozitivní, zrozenec překoná všechna očekávání, která má okolí. Je ale nutná neustálá péče o sebe, aby úspěch a uspokojení nezpůsobily tělesné a mentální vyhasnutí.

Castor a Polllux 19°33´ Raka

Jde o hvězdy-dvojčata, které zesilují hlavně vliv Merkuru. Castor má spíš pozitivní a prospěšný vliv, když jde o tvůrčí energii, Pollux spíš nosí bolest právě z tvořivosti. Tyto hvězdy často souvisí s horoskopy lidí, kteří často píšou-spisovatelé, novináři a taky hudebníci.

Acubens 12°57´ Lva

Tato hvězda pomáhá těm, kteří asistují při porodech a zmírňují napětí těm, kteří opouštějí svět. Ovládá tedy pečovatelské vlastnosti a hodí se všem, kdo se více věnují ošetřovatelství, porodní asistenci, práci v hospicích, zaměstnaní v pohřebnictví a lidem, zabývajícím se chovem zvířat.

Regulus 29°8´Lva

Tato hvězda je blízká Marsu i Jupiteru. Hodně záleží na propojení na horoskopy, ale všeobecně pomáhá při ambicích, aby došly k úspěchu v různých odvětvích života, většinou v kariéře, ale i bohatství a lásce. Pokud však jedinec sáhne k odplatě, "královská hvězda" může způsobit, že člověk upadne v nemilost a přízeň hvězd i lidí ztratí.


Zosma 10°37´ Panny

Jedinec si musí dávat pozor, aby se nestával obětním beránkem a nebyl využíván. Přispívá k soucitnosti, a když zrozence vede, může mnoho vykonat pro ty, kteří trpí, nebo se stávají oběťmi. Ve vlastním zájmu ale musí umět uvedenou negativní vlastnost držet obecně pod kontrolou.

Denebola 20°55´ Panny

Tato stálice pomáhá lidem, jenž vidí svět jinak, než většina ostatních a který svými názory, možná i naschvál, vybočuje z řad konvenčních lidí. Často dokonce bojuje proti tvrdohlavosti a uzavřené mysli druhých, což ho vede k povoláním, jako je učitel, novinář či vědec.

Spica 23°9´ Vah

Osoby, spojené s touto výraznou stálicí, mají brilantní schopnost vstřebávat nové vědomosti rychle a účinně. Rozvíjí přirozené vlastnosti, pro které se najde životní, nebo pracovní prostředí, kde se můžou projevit, často v humanitních vědách, ale i lékařství nebo v právu. Je třeba ale mít rozumnou ctižádostivost.

Jižní a Severní miska 14°23´Štíra/18°40´ Štíra

Tyto dvě hvězdy odpovídají společenské stránce člověka. Zrozenci mívají upřímnou radost ze zapojení do skupiny lidí, blízkých společenskými vlastnostmi a politickými názory. Vydává se i přiměřený čas a investuje osobnostní energie, ale vliv je pozitivní a zlepšuje vlastnosti lidí, co se angažují.

Antares 9°4´ Střelce

Tato mocná hvězda podporuje velké činy a odhodlání, které potřebuje vnitřní odvahu. Jde o "královskou hvězdu", která znásobuje vlivy planet a dodává dramatičnost v oblasti ušlechtilých snah vůči lidem, společnosti, právu i náboženství. Vždy se však chová harmonicky.

Vega 14°37´ Kozoroha

Tato hvězda upevňuje v člověku tvořivost a dovednosti, které mají docela tajemnou povahu. Dodává výrazné charisma a zároveň schopnost nečekané výřečnosti, která ovlivňuje především Lunu a planetu Merkur. Ale často se projevuje negativně, souvisí třeba s hlasem diktátorů a totalit.

Rukbat 15°56´ Kozoroha

Tato stálice pomáhá ke stálosti a neměnnosti v úsilí jedince, především u lidí, kterým dominuje zemský živel. Je ale třeba neustále práce a bystrého úsudku, protože dobré vlastnosti se můžou proměnit v tvrdošíjnost ve společnosti a zlovolnosti hlavně vůči mladým lidem.

Altair 1°4´ Vodnáře

Hvězda přispívá jedinci ke statečnosti a odvaze, což jsou obecně pozitivní vlastnosti, vhodné například pro podnikání a manažerství. Někdy ale zvyšuje riziko, že člověk může být především asertivní a probudí se v něm sklony k agresivitě, proto je nutné vytvořit si sebeanalýzu psychiky a uvědomovat si vlastní záměry.

Formalhaut 3°9´ Ryb

Tato planeta může výrazně ovlivňovat život jedince, protože má silný akční rádius. Nese s sebou touhy mířit za ideály, ať už se jedná o lidská práva, náboženství, změnu společnosti nebo uzdravování lidí obecně. Nesmí se však propadnout narcisismu toho druhu, že by si svou oběť člověk užíval. Důležitá je skromnost a čestný přístup.


 

Hvězdná poradna
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz