Moje krásná svatba - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Moje krásná svatba


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Romantická svatba je to nejkrásnější, co může mladou ženu potkat. Mnohé z nich už od dětství sní o krásných šatech, úžasném manželovi, velkolepé svatbě nebo naopak o civilním obřadu. Svatby můžou dobře probíhat v jakémkoliv věku, vždy je ale potřeba skutečná láska, důvěra a porozumění. Jak se jednotlivá znamení stavějí k rozhodnutí ke svatbě?

Beran


Ženy-Berani jsou většinou zvláštními typy. Existuje mezi nimi mnoho romantiček, ale taky amazonek. Ty třeba nechtějí o manželství ani trochu slyšet, ale přece jen každé oslovení a nabídka je v srdci potěší. Pokud se tedy normálně rozhodnou, že ano, do všeho míří energicky. Jako šaty mají rády něco bohatého. Často se sklonem k extravaganci, jejich barva může být rudá. Mohou si zvolit nezvyklý obřad třeba ve sportovním, ale málokdy mimo radnici. Na hostině jim zase tolik nezáleží. Líbánky touží prožívat v aktivním duchu, ale potřebují tam mít lidi, kterým se dá svěřit se svým štěstím. Spokojené jsou většinou se Lvy a Střelci, ne vždy dobře to klape s Raky a Kozorohy. Dobře se doplní s jemnými a uměleckými Váhami.

Býk


Ženy-Býci mají často zemitou a romantickou povahu. Jsou pevné, rády vycházejí od jistot. Pokud uvažují o partnerství, tak jen s dlouhodobým přítelem a po řádném rozmýšlení. Ale většinou chtějí být opravdu vdané. Všechno touží mít pojištěné, jejich plány bývají podrobné a nákladné. Často se kvůli tomu spojují s profesionály. Šaty touží mít bohaté a ty pravé svatební se všemi náležitostmi. Svatební obřad by měl být na romantickém místě, můžou si vybrat rozkvetlou zahradu. Hostina je nejlepší bohatá a často s jídly, které taky sama připravovala. Na líbánky rády zamíří někam na venkov nebo do pohodlného hotelu. Aby potom měly co vyprávět kamarádkám o dlouhých, probdělých nocích. Spokojené bývají většinou s muži narozenými ve znamení Pnny a Kozoroha, složitější to mají se Lvy a Vodnáři, i když s těmi často žije. Dobře se doplní s vášnivými Štíry.

Blíženci


Ženy tohoto znamení mívají proměnlivé nálady. Ale pokud se cítí někomu duševně blízké, souhlasí se sňatkem, i když mají tolik v lásce svoji svobodu. Mají rádi život ve dvojici stejně jako obklopení kamarády. Přípravu obřadu někdy nechávají na ostatních. Šaty mají rádi lehké, ale elegantní a chic. Svatební obřad je jim trochu jedno, ale oblíbily si civilnost a jednoduché prostředí. Hostina také může přijít formou zahradní párty nebo prostě neformálního setkání. Na líbánky rády zamíří někam za poznáním a klidně ve větší skupině. Rády se mají se zrozenci znamení Vah a Vodnáře, ne příliš jednoduché s muži-Rybami a Pannami. Dobře se doplní se Střelci.

Rak


Ženy-Raci už odmala touží po krásné svatbě. Jsou totiž zrozeny pro partnerství a manželství, rády se starají o domácnost. Touží být matkou od poměrně velké rodiny a hodně se pak snaží. Pokud jim dá nabídku jejich milovaný, neváhají většinou ani na malou chvilku a říkají "ano". Šaty si nejraději volí k příležitosti, jak se celá ustaví. Mají rády hodně romantiky a zasněnosti, proto si zvolí třeba stříbrnou barvu. Obřad se může odehrát na různých místech, od radnice po kostel. Ale veliká by měla být svatební hostina se spoustou jídla, pití a muziky. Na líbánky míří nejraději někam k vodě, protože tak si budou všechno dobře pamatovat a rády vzpomínat. Spokojené bývají s osobami znamení Štíra a Ryb, složitější to bude s Váhami a Berany. Dobře se doplní rozumnými Kozorohy, partnerské vztahy často má se Střelci.

Lev


Lvice bývají většinou velice výraznými typy žen, kterým se často líbí vše, co je skutečně významné. Pokud se už rozhodnou pro svatbu, musí vědět, že se děje něco výjimečného. I když je hrdá a se smyslem pro luxus, vybírá si partnera srdcem a myslí vztah i nabídku naprosto vážně. Šaty si chce vybrat působivé a elegatní, aby podporovaly smysl pro klasickou svatbu. Pokud si může vyhlédnout místo, chtěla by zámek nebo park u šlechtického sídla. Hostinu by si nejraději představovala taky tak, ale to už závisí na jiných okolnostech. Líbánky chce strávit na romantickém místě plném krásy. Dobře se jí žije s muži ve znameních Berana a Střelce, hůř s Býky a Štíry. Zajímavě se může doplnit se zrozencem svobodomyslného Vodnáře.

Panna


Ženy-Panny bývají často skromné a trochu zakřiknuté. Ale jsou schopny jít za realizací svých představ, jak je to jen možné. Mají rády pevné a důvěrné vztahy plné lásky a dobrých myšlenek. Ale vyžadují pro nabídku sňatku spíš intimní prostředí. Řeknou ano tomu, kdo jim viditelně dává jistotu do budoucnosti. Šaty si vyhlédne spíš střízlivé a decentní, které pěkně doplní její krásu. Obřad chce nejlíp civilní na radnici, nevyhladává nějaké experimenty. Na svatební hostinu by nejraději dala na stůl ovoce, zeleninu a přírodní šťávy, ale opravdu ráda se podřídí potřebám ostatních. Na líbánky ani příliš jet nemusí, aby se ušetřilo, ale pokud se odjede, tak si vše dostatečně užije. Dobře se jí žije s Býky a Kozorohy, trochu problémy má s Blížnci a Střelci. Pěkně si může porozumět s Rybami, často má vztahy i s Váhami.

Váhy


Ženy narozené pod tímto znamením partnerství bytostně potřebují. Žijí často pro lásku, aniž by si to plně uvědomovaly. Brát se chtějí s milovaným partnerem, který jim dá jistotu duševní blízkosti. Na nabídku sňatku asi nezareagují hned, ale svatba je nakonec přece jen přitáhne svou lákavostí. Šaty potřebují elegantní se smyslem pro estetiku. Prostředí musí být pokud možno přátelské, může jít o sál na zámku, radnici i kostel. Hostina musí lidi bavit, nejde to pro ně jenom s jídlem. Pro líbánky musí být místo ukryté někde v přírodě s krásným výhledem. Dobře můžou žít s Blíženci a Vodnáři, problémy zažijí s Raky a Kozorohy. Doplní se s Berany.

Štír


Ženy v tomto znamení působí na první pohled normálně. Ale na ten druhý už trochu magicky. Jsou tajemné a bývají to často ony, kdo mluví o svatbě první. Musí se ale do té představy dlouho nutit, i když v manželství je jejich skrytý osud. Šaty si vezmou jakékoliv, ale dávají přednost podtržení své vlastní osobnosti. Obřad chtějí mít kupodivu normální, jen někteří z nich vyhledávají místa jako jeskyně nebo letadla. Hostina pro ně nemusí vůbec být. Na líbánky rádi zamíří někam mimo obyčejný prostor, kde se chtějí oddávat manželským povinnostem. Dobře se jim žije s muži-Raky a Rybami, hůř si rozumí s Vodnáři a Lvy. Pěkně se doplní s Býky.

Střelec


Ženy narozené pod vlivem planety Jupiter jsou nezávislého smýšlení. Mají rádi nápaditost a svobodu. Pokud uvažují nad manželstvím, tak jako nad dobrým nápadem nebo se nad tím nepozastavují. Na nabídku můžou zareagovat trochu zbrkle. Šaty si vyberou asi trochu divoké, nebo naopak hodně důstojné. Dokážou se přizpůsobit prostředí. Často se rádi berou na různých místech, ale zámek nebo kostel je dobrá představa. Hostina by měla být bohatá a ukazovat postavení novomanželů, stejně jako exotická líbánková cesta. Dobrý manžel je pro ní zrozenec Berana a Lva, trochu horší to bude s Rybami a Pannou. Dobře se doplní s Blížencem a často žije s Rakem.

Kozoroh


Žena-Kozoroh působí zvláštně, ale důležité okamžiky života bere skutečně vážně. Pokud jí už někdo vyzve ke svatbě, bere to jen od svého prověřeného přítele. A ještě se nad tím dlouho rozmýšlí. Její "ano" ale znamená, že o všechno musí být do posledního puntíku postaráno. Šaty si vybírá velmi elegantní, klasické a se smyslem pro konzervatizmus. Chce se brát na místech k tomu výhradně určených. Hostina se odehraje přesně bod po bodu, aby měli všichni pocit aspoň mírné dokonalosti. Na líbánky, pokud si může vybrat, chce do horského prostředí. V životě si rozumí s muži-Býky a Pannami, horší vztahy má k Vahám a Beranům. Dobře se doplní s Rakem.

Vodnář


Ženy-Vodnářky mají většinou rozporuplný vztah ke svatbě. Mají rády svobodu a intelektuální volnost a proto přemýšlejí, že jim toho vše vezme svobodu. Často ke svým vztahům svatbu nepotřebují. Ale pokud je vyzve partner, kterého mají skutečně rády, dlouho se nerozmýšlejí. I kdyby z toho jednou měl být rozvod. Šaty může mít poměrně originální, ale hodně slušivé. Místa má ráda spíš civilní, jde s dobou a módou. Chce, aby se na hostině mohli její milí lidé bavit. Na líbánky ráda odjede, může to být s ostatními lidmi. Dobře si žije se zrozenci znamení Vah a Blíženců, trochu špatně snáší Štíry, ale s Býky má často vztah. Dobře se doplní se Lvem.

Ryby


Ženy-Ryby jsou citlivá stvoření, která podléhají všem romantickým náladám. Jsou to oddané partnerky, které po svatbě a rodinném životě opravdu touží. Ale ne vždy vědí, co je v životě čeká. Na nabídku od partnera říkají "ano". Vše okolo svatby musí být pěkné a působivé. Šaty i místo by měly působit trochu jako z jiného světa. Hlavně trochu snivého a pěkného. Může jít o zámek, kostel i radnici. Na líbánky ráda jede daleko do ciziny, nebo prostě za nečekanými a trochu mystickými zážitky. Dobře se jí žije s muži-Štíry a Raky, trochu hůř už s Blíženci a Střelci. Zajímavé bývá spojení s Pannami.

Hvězdná poradna
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz