Krize stereotypu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Krize stereotypu


15.04.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Dny a měsíce plynou. Po několika letech zjišťujete, že prvotní zamilování již opadlo a že se (ač si to jen moc neradi připouštíte) s partnerem tak trošku nudíte. Jak bojovat s nudou ve vztahu?

Na počátku vztahu je vždy vše dokonalé – nepřetržitě se líbáte, objímáte, trávíte spolu veškerý volný čas. Když však toho času spolu začnete trávit více, hodiny se překlenou ve dny, ty pak v týdny a do skříně vám přibývají partnerovi věci, vzácných chvilek ubývá.

Přestáváte se před partnerem stydět za odrbané tepláky a neumyté vlasy, z romantických večeří se stávají ty každodenní a už dávno po sobě netoužíte tolik, jako dřív. Vzájemně poznáváte nejen své klady, ale i zápory a dřív než jste si stihli svou zamilovanost užít, se přistihnete, že stojíte u plotny a přítel kolem vás z práce jen proběhne, aby se podíval do lednice.

Romantika se vytratila, stereotyp všedních dní se právě rozjíždí. Co ale s tím?
Můžete to vzdát a hledat si nového partnera, se kterým budete zažívat další krátkodobou romanci. Anebo můžete zkusit vzít osud vašeho vztahu do svých rukou a pokusit se o zpestření.

Tipy na zlepšení partnerského soužití

  • Láska a partnerské vztahy je jeden velký začarovaný kruh. Záleží pouze na partnerech, jak si umí vztah zařídit a hlavně svou životní lásku udržet.

  • Uvědomte si, že také váš partner má také nějaké povinnosti, které musí splnit a nemůže být pořád jen s Vámi, věnovat se Vám a být neustále vzorným společníkem.

  • Snažte se neřešit zbytečně stejné problémy pořád dokola. Každý sice chápe Vaše rozhořčení při sklízení „odloženého“ nádobí, případně při řešení problémů se zvednutým záchodovým prkénkem, věřte ale, že neustálými hádkami kvůli tomu samému ničemu nepomůžete.

  • Podnikejte s partnerem společné výlety nebo sportovní aktivity, při kterých si oba odpočinete od všedních starostí. Naplánujte dobrodružnou cestu třeba až na kraj světa, důležité je, že to budete chtít oba, budete spolu a budete zažívat dobrodružství, o kterých se vám ve všední dny ani nesnilo.

  • Říkejte si, jak vám na druhém záleží – i když si někteří myslí, že tahle „fráze“ je nesmysl, mnoho lidí to jen podpoří a ujistí ve svých citech a mají šanci dál bojovat, aby se vztah zlepšil.

Samozřejmě víte sami nejlépe, co Vás a Vašeho partnera baví. My jsme připravili jen takový malý součet aktivit, které můžete dělat společně a na které jste možná doposud ani nepomysleli.

Kultura:

Kino, divadlo, galerie, koncert, festival
Jaro je plné hudebních festivalů, tak vyražte s přítelem do víru dění a jděte si pořádně zařádit na hudebníky české či zahraniční !

Sport:

Minigolf, bowling, in-line, cyklistika, bazén, fitko, pétanque, badminton, tenis

Jen tak:

Procházka nebo turistika, procházka se psem, na zmrzlinu, oběd nebo večeři, grilování na zahradě, opékání v přírodě, do čajovny, pouť, rozhledna, ZOO, focení v přírodě, do lesa na houby nebo borůvky – a nejlépe každý den někam jinam !

Společnost:

Posezení s kamarády kdekoliv, šipky, bowling, billiard, minigolf
Náš tip: Uspořádejte si s přítelem malý turnaj v biliardu ! Probudíte v sobě soutěživého ducha a ještě strávíte příjemné chvíle s tím, koho máte nejraději !

Pro odvážné:

Darovat krev, seskok padákem, kurzy potápění

Pro romantiky:

Lodičky, šlapadla, západ slunce, krmení labutí, milování na louce, společná koupel

Sami doma:

Společné vaření, stolní hry, dobrý film, namalovat si jakou si představujeme budoucnost, vzájemná masáž
Náš tip: Vyzkoušejte například stolní hru Harašeníčko nebo Francouzskou hru lásky, které vás donutí dělat věci, které jste určitě ještě nezkoušeli a které jsou nadmíru příjemné. Navíc se dozvíte, po jakém sexu váš partner skutečně touží.

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz