Jak sbalit ženu - Vodnáře - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Vodnáře


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTuto pěknou zrozenkyni poznáte na první pohled. Má opravdu zvláštní povahu, ale většinou velmi sympatickou. Je trochu potrhlá, dokáže slovně vpadat doprostřed věty, ale dělá to opravdu se vtipem a inteligencí. Má ráda lidi a spoustu věcí jim jako sobě dokáže dlouho omlouvat. Často bývá ve společnosti blízkých lidí, je typický týmový člověk. Ale většinou zůstává věrná své individualistické povaze a zaměření. Věci dělá podle svého hlubokého přesvědčení. Ale má taky radost z povrchnosti a přirozené veselosti. Zvyknete si na její střídání s depresí.

Jak se sblížitMůže to přijít v různých situacích, protože jí najdete při opravdu rozmanitých aktivitách. Objevíte jí v knihovně stejně jako při nějaké charitativní akci. Patří k těm nejsympatičtějším osobám, které se dokážou mezi ostatními pohybovat . Zaujmete jí většinou svojí inteligencí, smyslem pro humor a lidskou blízkostí. Taky duševní hloubkou. Nejdříve asi začnete jako kamarádi a přátelé, ale díky svému pochopení jí můžete nasměrovat tam, kam chcete.

Jak bude probíhat milováníMusíme si to přiznat dopředu, ona opravdu většinou není příliš vášnivá. Milování se věnuje především díky blízkosti k vám. Protože to ale nepovažuje za důležitou aktivitu, může někdy být dost nevybíravá. Ale na druhou stranu má dost tvárný přístup, který formujete vy. Má ráda chlupaté a mužné typy.

To nedělejteNeměli byste být zlí vůči lidem. Taky k ní samotné, nesnáší řev a různé projevy nepěkných vášní. Nemějte vůbec pocit, že vám patří. Při podobném náznaku se bude chovat tak, jak vůbec nechcete. Nesnažte se jí taky dominovat.

Jak to všechno skončíPokud si opravdu ve všem rozumíte, nemusí mezi vámi být problém. Tedy pokud se potom příliš nenudíte. Neodpustila by vám netolerantnost a fyzické násilí, ale pokud uděláte jiné chyby, ještě je pochopí. Má zkrátka širokou, otevřenou duši, která je nastavená humanisticky.

Hvězdná poradna
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz