Jak sbalit ženu - Střelce - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Střelce


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaPoznáte jí na první pohled. Má hodně veselou a optimistickou povahu, která se snad nikdy neumí mračit. Snaží se všechny uvádět do různých nadšeneckých aktivit. Její srdečná, ale někdy až prostořeká povaha může ostatní občas šokovat. Má spoustu plánů a vizí, které si přeje uskutečnit ať to stojí, co to stojí. Zastihnete jí v neustálém pohybu z místa na místo. Nemá nikde stání a proto tak často končí v zahraničí. Snaží se vždy komunikovat se všemi, jak jen to může dobře jít.

Jak se sblížitNejdřív jí musíte umět odchytit. Má ráda pohyb a změny, proto jí najdete třeba na sportovním utkání. Nebo sama může běhat v parku a třeba jeden sparingpartner se může hodit. Musíte na ní zapůsobit něčím opravdu výjimečným, co dokáže potěšit i rozesmát. Nebo zkrátka mít dobré postavení a dávat jí tak perspektivu vztahu, ve kterém se dá hodně užívat.

Jak bude probíhat milováníMá vášnivou povahu, která hodně působí. Dopředu člověk očekává spoustu různých věcí, které nedokáže definovat. Ale milování často bere skoro jako sportovní disciplínu, která se odehrává na body. Vše proběhne třeba hodně rychle, i když si jí musíte dopředu naklonit různými dárky. Ale být s ní je často tak neopakovatelný zážitek, že za něj dáte hodně svého času. A někdy i prostředků.

To nedělejteNesnažte se působit, jako že opravdu nic nedokážete zvládnout. Taky se nechovejte, jako byste se nedokázali pohybovat ve výjimečné společnosti. Nesnažte se jí tlačit k zemi svými různými nápady. Nemá ráda levná prostředí a levné dárky.

Jak to všechno skončí


Udržíte si jí dobře jenom v takové situaci, když život s vámi za něco stojí nebo když vás upřímně a srdečně miluje. Potom vydrží i delší odloučení.

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz