Jak sbalit ženu - Štíra - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Štíra


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaZpočátku většinou nevíte, o čem vlastně je. Působí na vás hodně tajemně. Má opravdu hodně neproniknutelnou povahu. Ale musíte si uvědomit, že ona vlastně touží být docela normální holka, jenom je velmi zranitelná, což ostatní netuší. Ráda zkouší různá dobrodružství. Má sice menší počet přátel, ale většinou si s nimi velmi dobře rozumí.

Jak se sblížitNa první pohled dělá normální věci a pracuje v klasických zaměstnáních, ale neliší se od ostatních. Zábavy ale má trochu jiné než ostatní lidé. Začíná to u filmu a fotografování, jde to přes řešení záhad a končí u psychologické analýzy. Musíte na ni zapůsobit svou výrazností, ale taky poměrnou normálností, kterou vyhledává. Když se odvážíte vyzvat takovou silnou osobnost ke schůzce, řekne ano, jen když sama bude chtít.

Jak bude probíhat milováníJe většinou neuvěřitelně vášnivá, i když určité typy mají silně morální povahu. Ale to proto, že si uvědomují, k čemu mají sklony. Pokud už jste s ní v posteli, zažijete doslova uragán vášní. Možná že ale budete v submisivní pozici, s čímž se musíte umět smířit. Pokud neprokážete hodně schopností, může vás klidně skopnout a pokračovat sama. Jsou to zvláštní zážitky, ale poučte se tak do života.

To nedělejteNesnažte si namlouvat, že je naivní. V žádném případě není, vidí všechno, co se děje. Nemůžete jí proto moc lhát, ani se předvádět. Taky nedělejte nic, o čem vám už dopředu řekla, že to nesnáší. Vždycky poví všechno podle své pravdy a trvá na tom.

Jak to všechno skončíPokud o ní jevíte neustálý zájem a dáváte jí pocit, že má vedle sebe někoho spolehlivého, máte vyhráno. Ale je prostě hodně náročná, musíte jí umět stačit ve všem. Trofeje mají silnou motivační schopnost.

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz