Jak sbalit muže - Lva - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Dara Rolins
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 07.12.1972
Místo narození Bratislava
Profese: zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Lva


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaMáte před sebou velkého hráče. Bere život ze všech jeho dobrodružných stránek. Projevuje se dramaticky, ale provádí to s naprostou elegancí. Bývá většinou velmi sympatický, s potřebou přátelství. Často je na pravém místě, když pracuje jako šéf většího či menšího kolektivu. Má v sobě dar důvěryhodnosti. V soukromí ale vytryskne napovrch jeho věčné šaškovství. Může být dost okouzlující stejně jako egoistický. Hlavně ve chvílích pocitu, že se kolem něj točí celý širý svět. Chvíle diktátorských nálad se ale zase protočí do starého, srdečného stavu.

Jak se sblížitMůžete ho potkat všude tam, kde je nějaká "významná a důležitá" činnost. Po složité a organizované práci se ale dokáže bavit snad ze všech znamení nejvíc. Můžete ho potkat při sportování, v divadle, v kasinu nebo nočním klubu. Poznáte ho podle grandovského chování a schopnosti bavit celé okolí. Musíte na něj něčím zapůsobit, aby si vás všiml. Může to být i vaše skromnost a schopnost naslouchat. Nalákáte ho ale nejvíc na skutečně projevené city. Srdečné lásce neodolá a chová se jako hrdina telenovely.

Jak bude probíhat milováníMá rád úplnou klasiku, nemusíte podléhat žádným experimentům. Hlavně nechejte projevit jeho potřebu fyzické síly a převahy, kdy si vás chytne jako gazelu. Vystřídá romantické milování za hlubokou vášeň, kdy nebudete mít možnost se téměř nadechnout. Ráno ale chce většinou královsky obsloužit.

To nedělejteNesnižujte ho v očích blízkých. Taky o něm netvrďte nesmysly. Nesnažte se mu v ničem rozkazovat a taky zapomeňte na nejasnost svých slov. Věnujte se hodně péči o sebe, šmudlovstvím ho můžete od sebe odvrátit.

Jak to všechno dopadnePokud vás miluje a vy jeho, všechno probíhá v pořádku. Bohužel má ale příliš široké srdce, kam se vejdou i jiné ženy. Ale rodinu nechce nikdy sám trhat, děti miluje. Jde o to, co se dá tomuto herci tolerovat.

Hvězdná poradna
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz