Horoskop: Zamilované Vánoce - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskop: Zamilované Vánoce


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Vánoce jsou krásné tradiční svátky, kdy si lidé užívají kouzelné atmosféry a toho, že je jim vše najednou milejší. Proto k nim taky patří láska. Kdy jindy se setkávají celé rodiny, které jsou často rozeseté po celé zemi, nebo i světě? Taky vztahy se dávají do pořádku, lidé nepracují a mají čas věnovat se lásce a milování. Jako vánoční atmosféru má rád ten váš miláček? Co zajímavého mu připravit?

Beran

Tento člověk má sice sklony k sobectví, ale pokud uznáváte jeho přednosti, patří k těm opravdu nejmilejším lidem. Touží být vyloženě srdečný a nakupuje dárky, které ostatní potěší a zahřejí u jejich srdce. Proto mu sami věnujte hodně času a nechejte ho být aktivní, jak chce. Sportujte spolu, projevujte své touhy a někdy i dětinskost. Pak se stane malým beránkem.
Tip: Vyzdobte svůj domov co nejvíc v barvách rudé a červené.


Býk

Zrozenec tohoto znamení má velice v oblibě klid a pohodlí, které mu skýtá domov. Taky rád připravuje výzdobu svého útulného bytu, nechejte ho vymýšlet, kam jakou ozdobu umístit, má smysl pro prostorová řešení. Důkazem lásky může být i hodně jídla, co mu uvaříte. Potřebuje se tulit a vyznávat lásku jemně a delikátně, nebo kvalitním cukrovím.
Tip: Nakupte hodně měkkých a vlněných látek, třeba i z ovčí vlny.


Blíženci

Tento člověk není v předvánočním čase příliš náročný. Potřebuje si hodně vyprávět a pokud možno si i zpívat. Proto ho chvalte, ve skutečnosti si toho váží. Domácí práce raději provádějte vy sami, nemá smysl pro pořádek, hlavně ho pořád nekritizujte. Má rád dost drobných něžností a důkazů duševní blízkosti.
Tip: Snažte se dárky zabalit na co nejdrobnější kousky.


Rak

Vánoce jsou pro něj časem, kdy si konečně může připravit ty nejlákavější dobroty k snědku. Nechte ho pracovat v kuchyni, vyskytujete tam s radostí, když může ujídat. Dejte mu pocit, že jste fungující rodina a on je jejím důležitým členem. Potřebuje dost tulení a taky se věnovat dětem i rodičům, nebojte se různých návštěv.
Tip: Koupejte se spolu často v horké lázni a masírujte se navzájem.


Lev

Váš partner před Vánoci potřebuje co nejvíce věcí zdobit. Proto i vy mu pořizujte krásné obaly na dárky, bude potěšen. Musíte mu umět dávat najevo, jaké jsou pro vás Vánoce svátky lásky. Dokáže být štědrý duševně i materiálně a za to od vás požaduje jenom pravou náklonnost. Miluje adventní čas, choďte s ním na předvánoční trhy.
Tip: Na dárky často používejte hlavně zlatou, oranžovou a rudou barvu.


Panna

Váš partner by si odpočinul, pokud by nemusel všechno upravovat jenom sám. Proto s ním choďte nakupovat a vybírat zásoby, které budou skutečně potřeba. Skutečně chce, abyste ocenili jeho smysl pro úpravu domova a každý detail a byli na něj milí, pak se odvděčí příjemným chováním a láskyplným přístupem. Tip: Po celé Vánoce poslouchejte romantickou hudbu.


Váhy

Tito zrozenci o Vánocích potřebují především klid a harmonii, která by měla vyvěrat z opravdu silné lásky a vzájemného pochopení. Snažte se upravit domov se smyslem pro styl a navštěvujte předvánoční výstavy, besídky a různá setkávání s přáteli. Dejte mu najevo silný citový vztah.
Tip: Provoňte celý domov jemnými a exotickými vůněmi.


Štír

Ne vždy tito lidé touží oslavovat svátky, ale chtějí mít naprosto jasný pocit, že se snažíte kvůli nim. Pokud jim přinášíte výraznou citovou jistotu, dokážou pak být velice milí a vážit si vaší práce. Dávejte najevo, jak silně eroticky umí na vás působit a nebraňte mu, abyste si spolu často užívali milování.
Tip: Ženy, pořiďte si krajkové prádlo, vy muži ozdobné řetězy.


Střelec

Patří mezi lidi, kteří se ve Vánocích vyžívají. Protože rozdává hodně dobré nálady a dárků, tak mu věnujte podobné množství zájmu, kterého si můžete vážit. Má výtvarný talent, nechejte ho proto ozdobit vánoční stromeček a jděte s ním na půlnoční mši, cesta tam je pro něj obzvlášť romantickým zážitkem.
Tip: Solné lampy dokážou potěšit a rozehřát, stejně jako punč a grog.


Kozoroh

Patří k lidem, kteří vždy touží dodržovat všechny tradice. Svou lásku není schopen projevovat nahlas, proto to provádějte za něj a buďte hovornější. Ptejte se ho vždy na radu, co byste měli dělat, ať má pocit platnosti. Má rád vůni dřeva, smůly, jehličí, skořice a vůbec koření, to je ta pravá atmosféra Vánoc.
Tip: Na všechno používejte přírodní předměty a materiály.


Vodnář

Snažte se mu dokázat, že vaše láska je taky o přátelství, kdy se na sebe plně spoléháte. Vyhovte mu, když třeba jídlo nebo nějaké oblečení touží darovat sociálně slabým osobám. Na Vánoce může mít chuť zůstat v intimitě, ale taky rychle zamířit mezi lidi. Vy musíte být ti citově otevření.
Tip: Dejte zprávu jeho přátelům, aby mu na Vánoce pěkně popřáli.


Ryby

Tito zrozenci patří k těm nejromantičtějším znamením ze všech. Proto mějte pochopení pro bohatou výzdobu domova i pocit útulnosti, který si chtějí budovat. Vánoce stravte co nejdéle v posteli a sledujte spolu pohádky, protože to uspokojí jejich obrazotvornost a důvěru v pěkné a milé věci života.
Tip: Nakupte velké množství solí do koupele a pěkné filmy na DVD.

Hvězdná poradna
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz