Čínský horoskop na rok 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Čínský horoskop na rok 2016


01.02.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Rok ohnivé opice začíná podle čínského lunárního kalendáře 8. února 2016 a končí 27. ledna 2017. Rok ohnivé opice se obecně považuje za mimořádně šťastný a úspěšný. Poznejte jaký bude nový rok v čínském horoskopu pro vaše znamení.


Krysa
Pro Krysy bude rok Ohnivé opice klidný, pohodový a plný pozitivního rozpoložení. Ale stejně tak, jako ji minou nezdary, nemůže očekávat ani větší posun či větší úspěchy.


Buvol
Také Buvoly budou problémy obcházet obloukem. Měli by si však dát pozor na svůj temperament a  „přibrzdit“, aby se nestalo, že si svým chováním přivodí problémy s lidmi ve svém okolí. Vztahy a jejich transformace bude tento rok významné téma u Buvolů. Méně vážné vztahy nemusí vydržet a rozpadnou se, zatímco takové, které vážně nevypadaly, se naopak mohou proměnit v dlouhodobé a pevné vazby.


Tygr

Pro Tygry se ústředním motivem tohoto roku stane práce a kariéra. Jakkoliv bude rok Opice pro Tygry náročný a plný zodpovědnosti, dostane se jim odměny například v podobě významného povýšení,  lepšího pracovního místa či třeba skvěle zvládnutí obtížného pracovního úkolu, za což se jim dostane uznání.


Zajíc
První polovina roku bude pro Zajíce velmi pestrá a již od jeho počátku by Zajíci měli vyvíjet aktivity ve všech oblastech, ať již rodinných či pracovních. V jejich životě se budou objevovat noví lidé, protože rok Opice přináší cestování a seznamování se. V druhé polovině roku pak hektické tempo opadne a Zajíci budou více času trávit s rodinou a blízkými lidmi. Po celý rok by si měli Zajíci dát pozor na důvěřivost, hrozí setkání s podvodníky.


Drak
Pro Draky nebude tento nadcházející rok vůbec jednoduchý. Hrozí jim, že se stanou náchylnými k lehkomyslnosti a utrpí tím jak jejich pracovní, tak i rodinné a partnerské vztahy. Celkově budou muset řešit hodně událostí, které budou přicházet hodně nečekaně a často nebudou příjemné. Měli by proto letos pracovat na svém přístupu k životu a vzít si poučení z lekcí, kterých se jim letos dostane více, než jim bude milé.


Had
Pro Hady se stane rok Opice zajímavým a důležitým rokem. Také v jejich životech lze očekávat velké množství událostí a budou to často významné a důležité věci. Bude na ně naloženo hodně povinností, ale Hadi se jich zhostí se ctí a začnou navíc uvažovat o velkých a zásadních změnách, jako může být například stěhování do zahraničí. Bude to po všech stránkách vzrušující rok!


Kůň
Nejvíce šťastných událostí čeká v nadcházejícím roce na Koně. Nač sáhne, to se mu podaří, čekají ho příjemné události, ovšem nejvýznamnějším tématem budou vztahy a nová seznámení. Přijdou noví přátelé a tato přátelství budou dlouhodobá. Pokud Kůň nemá partnera, letos jej potká a čeká ho opravdová láska, možná dokonce na celý život.


Koza
Kozy nebudou mít v tomto roce na růžích ustláno. Čeká je obtížný rok, plný překážek a problémů. Nepříjemné situace lze čekat na všech frontách: v rodině, práci, vztazích, financích i zdraví. Nezbývá, než zatnout zuby a vydržet, abych si Kozy na konci roku mohly s uspokojením říct, že vydržely a obstály se ctí. Přesně podle úsloví: co tě nezabije, to tě posílí.


Opice
Opice čeká rok plný komunikace a bohatého společenského života. Přijde řada nových přátel a nezadaným Opicím může do života vstoupit i nový partner. Opice se zkrátka nudit rozhodně nebudou. Občas se sice vyskytne lehčí konflikt nebo třecí plocha, ale Opice vše zvládnou a tak nic nebude bránit tomu, aby tento rok byl pro ně sice hektický, ale příjemný a pohodový.


Kohout
Ústředním tématem roku ohnivé Opice je pro Kohouty vášeň a horlivost. Budou jí plní, ale musí si dát pozor, jakým směrem ji zaměří. Pokud ji využijí správně, například v práci, bude to k jejich prospěchu. Problémy přinese ve chvíli, kdy se bude týkat například závislostí, jako je hazard anebo nezdravé vztahy. Ostatně vztahy budou v tomto roce pro Kohouty složitější, než jindy. Taky zde by měli používat chladnou hlavu, aby jim nezbyly pouze oči pro pláč nebo neprožili hodně bolestný rozchod. Ovládat se a uvažovat, to by mělo být motto letošního roku pro všechny Kohouty, pokud si nechtějí zadělat na zbytečné problémy.


Pes
Důležitý bude letošní rok pro Psy.  V jeho první polovině mohou být konfrontováni se zásadní otázkou, týkající se změny jejich života. U některých Psů se může týkat menších záležitostí, u jiných celkové změny dosavadního života. Celkově bude tento rok pro Psy šťastný a to až do konce, kdy může přijít překvapení v podobě nabídky nové práce, setkání s novými přáteli anebo dokonce velké lásky.


Vepř
Pokud Vepř nepodlehne lenivosti a bude patřičně akční, bude se umět chopit příležitosti a bude schopen si jít za vytčeným cílem, dosáhne velkého úspěchu všude, kam se podívá. Do života mu navíc vstoupí důležití lidé, kteří mu pomohou a podpoří jej. Každopádně čeká všechny Vepře vzrušující a zajímavý rok a mají se nač
 

Hvězdná poradna
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz