Vyhněte se těmto nebezpečným obdobím a konstelacím při cestování - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Vyhněte se těmto nebezpečným obdobím a konstelacím při cestování


07.08.2015 |  autor: horoskop, PL |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Astrologie vám může velmi dobře napovědět, ve které dny je třeba dbát zvýšené opatrnosti na cestách.

špatné dny na cestování podle astrologieNěkdy si prostě potřebujete vyjet na výlet, cestovat napříč republikou či si jen zajít nakoupit do obchodu. A někdy Vám nejsou hvězdy nakloněny více než jen ne vstávání z postele. Co dělat v takové situaci?

Cestování a vyhýbání se nehodám bylo vždy velkou součástí vašeho každodenního života a astrologie se pyšní svými užitečnými předpověďmi. Pamatujte si, že astrologie je tu už po stovky (jestli ne tisíce) let a život byl v minulosti mnohem nebezpečnější (a také i kratší) než je tomu dnes.

Komety byly děsivé znamení a hvězdy samotné byly nepochopené. Některé hvězdy (zvláště proměnlivé hvězdy jako je Algol v soustavě Perseus) měli děsivou reputaci. Její název pochází z arabského slova Rás al Ghúl, znamenající „hlava démona“. Další názvy pod kterými je známa jsou El Ghoul, Gorgona, Gorgonea Prima nebo Ďábelská hvězda.

Dnes si čteme ty staré strašlivé varování bez mrknutí oka a života ve strachu. Můžeme je přijmout jako varovné příběhy a pak udělat to co musíme, jestliže ne ještě s větší ostražitostí. Nebesa ví, že život v dnešní době není bez nebezpečí a nástrah.Zde jsou některé obecné astrologické návody na období, kdy být pozornější a ostražitý více než jindy


Den před úplňkem tzv. novem je známý jako čas, kdy se stává víc nehod. Měsíc je ve sví nejtemnější fázi a je nejméně soucitný k našim příchodům a odchodům. Zvláště riskantní je čas 15 hodin před tím než nastane úplněk, období nazývané "hodiny Hécate".


Hécate byla velmi mocná a pragmatická řecká bohyně, která vládla křižovatkám. Respektujte Hécate ohledně toho, kam jdete a jak se tam dostanete. Nežijte ve strachu, jen buďte chytří. Hékate má ráda chytré.

Den před zatmění Slunce je více zlověstný, laicky řečeno. Princezna Diana zemřela v tragické autonehodě den před částečným zatměním Slunce.


Slunce v postavení ohnivých znameních (Beran, Lev, Střelec) je čas, kdy je každý více pod napětím a více ve spěchu. Jestli jste ohnivé znamení, jste ve svém živlu. Zbytek světa, může být více ovlivněný a méně opatrný.

Všimněte si, že srpen, srdce letních prázdnin, je převážně ve znamení Lva a konec roku – prázdninové sezóny (s hromadou cestování) připadá na prosinec (pozdní Střelec).

Den v měsíci, kdy se Měsíc spojí v konjunkci s Marsem, může být den, kdy jsou lidé více netrpělivý a konfliktní. Nedovolte, abyste se kvůli hloupému malému nedorozumění či nesouhlasu na své cestě zpomalili či by vám zcela zabránilo dostat se, kam potřebujete.

Den v měsíci, kdy se Měsíc spojí s hvězdou Antares. Tato nádherná, jasně červená hvězda je srdcem souhvězdí Štíra, ale posunula se ke Střelci. Její jméno znamená "Marsův rival“. Hněv, netrpělivost, neklid a cesta hněvu jsou věci, kterým byste se měli vyhnout a minimalizovat je, když je Měsíc v první polovině znamení Střelce.

Den v roce, kdy se Slunce spojí s Plutem. Ať už si myslíte cokoliv o Plutu, může to být ten nejintenzivnější den v roce. Nenechte se vlákat do zbytečných hádek nebo měření sil, které nedělají nic jiného než potíže, nebo dokonce mohou zúčastněné zranit. Jen buďte rozumní a inteligentní.

Mimochodem, Pluto se na své oběžné dráze pohybuje velmi pomalu, a teprve před několika lety se Slunce spojilo s Plutem v posledních stupních Střelce. Nyní, se Slunce spojí s Plutem na začátku období Kozoroha. Tento jev natahuje nebezpečné období cestování a dovolených od konce prosince až do první poloviny ledna.

Stručně řečeno, buďte v v klidu, rozumní a používejte dostatek zdravého rozumu. Zůstaňte klidní, nápomocní a buďte příjemní jak je to jen možné, pokud se věci stanou riskantní. Podívejte se, jak s vámi hvězdy pomáhají a radí.

Věříme, že jsme vám pomohli najít správné časy pro cestování. Užijte si pohodové a bezpečné cestování do blízka i do dálek!

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz