Znamení a plastické operace - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Znamení a plastické operace


21.02.2011 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Všichni chtějí být krásní a někteří touží být nejkrásnější na celém světě. Někdo se touží jenom líbit. Pokud někdy není příroda štědrá, v ten okamžik lidem pomáhá třeba i plastická chirurgie, která zatraktivňuje partie lidského těla. S čím se jednotlivá znamení potýkají?

Beran

Je pravda, že vy, lidé tohoto znamení, hodně sportujete a proto vaše tělo nepotřebuje tolik úprav jako jiná. Ale někdy přijde problém poměrně rychle. Je třeba starat se o obličej, může se vás dotýkat křivý nos, povislá oční víčka nebo uši. Protože často dochází ke zraněním obličeje, je třeba plastické chirurgie pro úpravu kůže celkově.

Býk

Pokud máte některé citlivé oblasti, tak určitě je to oblast krku a šíje. Vrásky zde uberou vaší kráse, protože tato oblast a ramena vám dodávají dost krásy. Přesto je třeba si přiznat, že když nesportujete, máte sklony k tučnění celého těla. Pak přichází na řadu řada liposukcí a úprav v boji proti celulitidě. Na zkrášlování pak nešetřete.

Blíženci

Vám často dodávají na kráse dlouhé ruce a nohy, které si musíte pěstovat. Váš dlouhodobě mladistvý vzhled vám uchovává velké finanční částky ve středním věku, později už si ale můžete chtít upravovat ramena a paže, jenom pokud chcete. Problémem můžou být vrásky kolem úst a nosu i povislá kůže v oblasti stehen a žeber.

Rak

Pokud se prohlížíte a zdá se vám, že máte problémy, týkají se hlavně boků. Ženy ale především-a téměř jedině-řeší svá ňadra. Ty, kdo je mají velké, je chtějí mít menší a ty téměř ploché by je rády vyměnily za ty o velikost větší, jde o výraznou část těla. Všem hrozí jistá liposukce. Na obličeji máte problémy s vráskami okolo úst a na bradě.

Lev

Máte většinou pěkné a vysportované tělo, ale ve vyšším věku se začínáte pěkně zakulacovat. Málokdy jste ale úplně štíhlí, přesto vám zdravé svaly umožňují, abyste řešili problémy s plastikami později. Ženy ale touží být co nejdéle elegantní, raději by ale měly volit pouze lifting. Na plastikách brady a v oblasti zad ale nešetříte nikdy.

Panna

Vy máte tendenci objevovat vztah k dokonalosti a týká se to i vašeho těla. Ženy dodržují dietu, i když často nerady a starají se o své tělo pečlivě a hygienicky. Přesto musíte všichni řešit své problémy s břichem a boky, od odsávání tuku přes menší plastické úpravy. Často chcete vypadat jako panenky a tomu připodobňujete svůj zjev.

Váhy

Máte velký vztah ke kráse a eleganci. Proto si dáváte pozor, jak na druhé působíte. Nemáte rádi zásahy do přírody a vůbec už ne operace, ale pokud vám to může pomoci v atraktivitě, tak svolíte. Tělo máte pěkně formované, ale často se zaoblujete na bocích a stehnech, což taky někdy řešíte. Ženy by taky měly rády protáhlejší obličej.

Štír

Pokud by někdo byl dobrým chirurgem, někdy i plastickým, pak jste to vy. Tím je ovlivněno i vaše vidění ostatních lidí. Problémy se zaoblováním máte v oblasti zadních partií, kde toužíte po menších objemech, týká se to i krku. Ale přesto se právě vaše znamení taky často uchyluje i ke změně pohlaví, což už není jen o plastické chirurgii.

Střelec

I když máte dobře formované a přitažlivé tělo, přece jenom máte na dnešní ideál krásy postavu spíš plnou, i když i to má někdy výhody. Proto mnozí mezi vámi řeší odsávání tuku z těla a jistých citlivých partií. Měli byste se ale starat o svá stehna, asi se vám nebudou líbit. Potřebujete je mít zdravě formovaná, vždyť jste typičtí sportovci.

Kozoroh

Vaše problematická kůže vás osobně může lákat k častějším úpravám. Ale raději se pravidelně upravujete přírodními prostředky, než abyste bolestivě zasáhli do vlastního těla. S celulitidou a špatně formovanými koleny se možná ale ani příliš smířit nechcete. Většina z vás si ale plastickou operaci stejně nemůže finančně dovolit.

Vodnář

Cokoliv plastického vám nevadí, hlavně když to dobře pomáhá lidem. Proto je schvalujete u lidí, kteří se někdy chtějí i celkově proměnit jakoby v jinou vnější osobu, která víc koresponduje s jejich duší. Někdy musíte sami řešit problémy s kůží. Toužíte po úpravě vlastních lýtek a kotníků, někdy taky po plastice nosu a vrásek na čele.

Ryby

Máte velký smysl pro úpravu zevnějšku a plastická chirurgie je obor, který vás přirozeně přitahuje. Ženy se často pečlivě starají o vlastní vzhled a mají představu o těch nejmódnějších trendech. Mnoho z nich patří v mládí k těm, které si hledají bohaté sponzory, aby ve své kráse mohly být ještě dokonalejší. Chcete mít dobře upravené nohy i celou postavu.

 

Doporučujeme: Plastická Chirurgie Praha Perfect Clinic

 

 

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz