Jak komunikovat s muži podle znamení horoskopu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak komunikovat s muži podle znamení horoskopu


20.07.2020 |  autor: horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Máte svázaný jazyk když jste kolem milého kluka? Cítíte se nepochopeni? Vypadá to jako by Vás partner vůbec neposlouchal? Merkur, vyslanec komunikace, je nejrychleji se pohybující planeta na nebi a miluje když nás může vyvést z rovnováhy s jeho rychle se měnícími způsoby. Pokud ale budete k muži mluvit určitým stylem komunikace, můžete dostat vaši odpověď efektivně. Tady je způsob:

Beran je mladý kluk, který někdy vyhrkne věc, u které by se většina dospělých shodla, že se neříkají. Tyto promluvy jdou přímo ze srdce a nechtějí uškodit. Pro komunikaci s beranem je nejlepší přímý přístup. Vezme přímou pravdu a preferuje pokud ostatní jdou přímo k jádru komunikace místo chození kolem horké kaše.


Býk reaguje dobře na citlivé zprávy. Tvé zprávy mohou vejít do býkovy představivosti, pokud vyjádříte věci jak vypadají, chutnají či znějí komplikovaně. Pokud je vaše téma suché, okořeňte ho smyslnými přídavnými jmény (svědivý, lepkavý, křupavý, sametový, sladký atd.) pro přilákání pozornosti býka.
 

Blíženci oceňují ostrost zprávy, která zahrnuje humor. Blíženci milují komplexnost jazyka, i když pořád chtějí scvrklou verzi. Žijí, poslouchají a mluví podle Shakespearovského rčení „Stručnost je duší vtipu.“
 

Raci vyčtou emocionální tón zprávy, častěji dávají pocitům mnohem více věrohodnosti než vyjádřeným slovům. Proto je důležité před tím než začnete mluvit s rakem soustředit se a býti opatrní ve vyjádření zamýšleného tónu. Uvědomte si, že email a text nejsou nejlepším zprostředkovatelem pro raka, který raději upřednostňuje tvář a hlas druhé osoby.
 

Lev chce aby každá komunikace byla zábavná, zvlášť když kočka má od přírody sklony udělat každý druh snahy pro své publikum. Uvědomte si že Lvu já dávána nadsázka a někdy bude zveličovat nebo minimalizovat detaily pro nejlepší možný dramatický efekt.

Panna ocení přesnost. Rázný způsob vyjadřování, správná gramatika a dobře zvolené slova zapůsobí na tohle detailně orientované znamení. Panna chce vědět co znamená hlavní téma nebo bod konverzace. Je příliš zaměstnaný a často chce se chce dostat do části komunikace, která je plná akce.
 

Váhy cítí pohodlí při zásadách diplomacie a taktu. Nemusíte s nimi mluvit na úrovni protokolu pro prezidenty a krále, ale jen vědět, že mu záleží na chování – je to záležitost respektu.
 

Štír chce slyšet jen čistou pravdu. Pokud štír slyší rozporuplné zprávy, je to důvod k obavám. Štír je vnímavější než ostatní a dokáže rozpoznat lži mnohem přesněji než detektor lži.
 

Střelec miluje barevnou konverzaci, takže s ním můžete nudné detaily přeskočit.
Toto ohnivé znamení preferuje raději příběh vzrušující než ten, který je správný.
Také má tendenci udržovat krátkou pozornost k rozhovoru, takže nebuďte uraženi, pokud se zdá, že by život raději prožíval, než o něm mluvil.
 

Kozoroh chce brzy vědět, jaký je smysl konverzace. Toto obchodně smýšlející znamení dopadne jako velký profesionál, a to i v osobním prostředí. Kozoroh může být také velmi odměřený, pokud rozhovor pokračuje příliš dlouho. Je to dáno tím, že toto znamení je obvykle zaneprázdněno a preferuje akci v konverzaci.
Vodnář rád mluví kolem tématu a je adeptem pro inteligentní typ neformální konverzace, které mohou nebo nemusí mít podstatu.
 

Vodnář je kreativní a tolerantní, může povznést konverzaci na úroveň umělecké formy. Navíc, toto znamení je dobrým posluchačem a dokáže najít způsob, jak se s lidmi spojit bez ohledu na to, kolik toho mají společného.
 

Ryby jsou zběhlé v komunikaci spíše v éterických oblastech, což může být matoucí pro ty, kteří vyznávají spíše praktický přístup. Ryby mohou být velmi poetické a občas jejich poezie nemusí dávat smysl.
 

Hvězdná poradna
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz