Erotický horoskop - ŽENA VODNÁŘ - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA VODNÁŘLásku k pravidelnosti a pořádku žena-Vodnář přenáší i do ložnice. Je to okouzlující a zábavná žena, která však dokáže být i neústupná a paličatá ve svých názorech. Má ráda zábavu a život. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako ŽENA, ne jako ,,jen žena". Vodnářka si jde pevně za svým vyhlédnutým cílem a jde třeba i přes mrtvoly. Má ráda muže a muži mají rádi jí. Muž svedený jejím vzhledem se k ní snaží za každou cenu přiblížit.

Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné a vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje a sex s touto ženou je slastným a unikátním zážitkem.

Předehra je pro ni stejně důležitá, jako samotný akt. Ráda se pomalu a s citem rozpaluje, povídá vzrušující slovíčka a připravuje si při tom i svého partnera na divokou jízdu. Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými reakcemi.

Nespěchejte na ni, žádná agresivita, to se okamžitě stáhne a nic z toho nebude. Ovšem pokud ji získáte ve správný čas na správném místě, tak je svolná téměř k čemukoliv. Patří k milenkám, které rády experimentují, vymýšlejí nové polohy, hledají ještě větší vzrušení a požitky. Zajímají se hodně o své partnery a často uskutečňují velmi rafinované věci k zvýšení jejich rozkoše. Obdivuje silné a pěkně urostlé muže.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz