Erotický horoskop - ŽENA VÁHY - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA VÁHYJejí erotické snahy a cíle jsou zakotveny v podvědomí. Čas od času s úžasem zjistí, že leží v posteli s novým partnerem a nemůže pochopit jak se to mohlo stát. Žena-Váhy je dosti temperamentní povahy, ale sex není jejím hlavním cílem, přestože má v životě důležitou roli.

Váhy jejího chování se stále kývou. Silný muž je schopen si ji podrobit a ona bude pokorně plnit všechna jeho přání. Jakmile žena-Váhy cítí, že ji muž miluje, mění se ve veselou, okouzlující, ačkoli ji nelze nazvat romantickou osobou. Vyzařuje velkou energii a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda.

Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla ve všem dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Ráda se nechá obdivovat a obletovat muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů, než nalezne toho, pro ni pravého.

Vystihuje ji chytrost, vytříbená mluva a výtečné vystupování. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně. Miluje slavnostní atmosféru, hudbu, slova, vznešenost, šampaňské a jahody se šlehačkou. Nebuďte překvapeni, když v její obrovské ložnici najdete na stropě zrcadlo. Patří k ženám, které potřebují při milování vizuální efekty. V rámci předehry se nechává ráda masírovat, nejprve záda a zadeček..

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz