Erotický horoskop - ŽENA VÁHY - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA VÁHYJejí erotické snahy a cíle jsou zakotveny v podvědomí. Čas od času s úžasem zjistí, že leží v posteli s novým partnerem a nemůže pochopit jak se to mohlo stát. Žena-Váhy je dosti temperamentní povahy, ale sex není jejím hlavním cílem, přestože má v životě důležitou roli.

Váhy jejího chování se stále kývou. Silný muž je schopen si ji podrobit a ona bude pokorně plnit všechna jeho přání. Jakmile žena-Váhy cítí, že ji muž miluje, mění se ve veselou, okouzlující, ačkoli ji nelze nazvat romantickou osobou. Vyzařuje velkou energii a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda.

Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla ve všem dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Ráda se nechá obdivovat a obletovat muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů, než nalezne toho, pro ni pravého.

Vystihuje ji chytrost, vytříbená mluva a výtečné vystupování. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně. Miluje slavnostní atmosféru, hudbu, slova, vznešenost, šampaňské a jahody se šlehačkou. Nebuďte překvapeni, když v její obrovské ložnici najdete na stropě zrcadlo. Patří k ženám, které potřebují při milování vizuální efekty. V rámci předehry se nechává ráda masírovat, nejprve záda a zadeček..

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz