Erotický horoskop - MUŽ RYBY - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - MUŽ RYBYMuž narozený v tomto znamení je obdařen velkou smyslností. Jeho bohatý vnitřní svět je plný prožitků a kontrastů a erotika v něm zaujímá jedno z předních míst. Smyslnost žen jej vzrušuje a přináší velké uspokojení. Zná pravidlo: "žena miluje ušima" a věřte, že je schopen slovy poplést hlavu i srdce.

Je to velmi pozorný a nadmíru vášnivý milenec, který když miluje, tak pouze naplno. Citlivě a jemně, bez jakékoliv přetvářky. Pro své okolí je přitažlivým a také tajemným protějškem. Má vřelou a citlivou povahu, a proto si vždy velmi snadno získává přízeň svého okolí, kterou občas i zneužívá.

Urazit muže-Ryby není problém. Stačí i špatný pohled. Často své okolí a život nevnímá takový jaký je, ale přetváří si ho k obrazu svému. Přitahují ho svůdné a provokativně extravagantní ženy.

Vzrušení a sex je pro něj každodenní potřebou, ale pravá láska s nefalšovanými city je přednější a nesmí chybět v jeho životě.

Nelze od něj očekávat příliš věrnosti, ale jen do chvíle, než objeví tu pravou. Pro tu je ochoten obětovat cokoli. Muž narozený ve znamení Ryb je hodně ovlivnitelný, láká ho změna a nepatří k nejvěrnějším milencům. Velmi ho přitahují zkušené milenky a také potřebuje svůj komfort, prostředí a nezbytnou náladu.

Vše, co se týká sexuality, by pro něj mělo mít nádech tajemnosti, nevadí mu zadané, nebo zakázané ženy. V ložnici se rád nechává ženami svádět, svlékat.. Zaručenou pozornost věnuje předehře, která může být poměrně dlouhá. Ryby na partnerkách přitahují ňadra.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz