Ideální domov - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Ideální domov


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Většinou bydlíme v místech, kam nás osud postavil, ale každý z nás má nějaký ideál, kde by chtěl bydlet. Nebo se chce usadit tak, jak mu to vyhovuje. Co si užíváte a do čeho investujete?

Beran

Potřebujete hodně prostoru, vlastně čím ho máte víc, tím je to lepší. Potřebujete mít v místnosti navíc, nebo třeba v kůlně místo pro vaše přístroje, stroje a kovové součástky do auta. Do domova ale nepotřebujete vynakládat příliš mnoho peněz, raději je užijete při cestování na motorce nebo při návštěvách barů a klubů, proto dokážete žít i skromně.


Býk

Máte velký smysl pro estetiku a vkus, ale taky pro pohodlí, proto vám vyhovuje velký obývací pokoj a velká kuchyně, která má plnou výbavu nádobí. Tam toužíte trávit hodně času a průběžně zvelebovat nábytek a dekorace. Máte rádi záclony i závěsy, pokud máte přímo dům, užíváte si maximálně stromy a zahrádku. Zimní zahrada s květinami jenom potěší.


Blíženci

Jste městský typ člověka. Potřebujete hlavně moderní zařízení bytu, kde už je umístěn, pro vás není tolik podstatné. Využíváte telefony, internet spojený s digitálním vybavením a taky plnou knihovnu. I v koupelně a na záchodě nesmí chybět časopisy. Musíte mít taky prostor nejen pro auto, ale i pro kolo, taky pro více bot, jak se často pohybujete.


Rak

Nejintimnější vztah máte k rozlehlé a rustikální kuchyni, která by měla být spojená s jídelnou, kde trávíte hodně času a můžete tam mít televizi i rádio. Z vlastního pokoje máte rádi výhled do zehrady, nebo někam do sadů, máte vztah i k domácímu zvířectvu, hlavně kočkám. V létě si plně užíváte chatky v zahradě, ale hlavně možnost pobývat v bazénu.


Lev

Potřebujete mít dům nebo byt, který se co nejvíc blíží představě luxusu. Prostorné pokoje s výzdobou starožitného nábytku, zároveň ale moderního typu vám vyhovují, obývacím pokojem toužíte přímo reprezentovat. V ložnici milujete zabudované skříně do zdi, kam je možné uložit množství oblečení a šatů. Oproti ostatním máte doma více skla a zrcadel.


Panna

Vyhovuje vám bydlet v prostoru, který na první pohled vypadá čistě a hygienicky a taky ho podobným způsobem chcete udržovat. Vybíráte materiály, které se dají omývat, jste pro moderní zařízení, dobře se chováte k pracovním prostorům a taky knihovnám, i dobře urovnaná kuchyně a dětský pokoj vám působí radost. Velká okna vám dávají pocit uvolnění.


Váhy

Máte rádi jeden ústřední prostor. Když si můžete vybrat, nejraději byste propojili obývací pokoj, kuchyni a jídelnu. V těch místech se rádi pohybujete, pracujete i odpočíváte. Máte smysl pro spojení moderního vybavení třeba se starými trámy ve stropě nebo francouzskými okny, které by měly vést do parku. Krásně zařízená ložnice s přilehlou koupelnou je bonus.


Štír

Nevadí vám bydlet s druhými, přáteli a rodinou, ale musí v něm být prostor, který patří pouze vám, vašemu koníčku nebo práci. Soukromí vyžadujete a klidně v něm máte počítač vedle postele a koupelnu spojenou se záchodem. Chcete mít dobré spojení po silnici nebo železnici s městem, ale raději vyhledáváte krásný výhled do přírody kraje, ke kterému máte vztah.


Střelec

Často cestujete a než se usadíte, může to trvat dlouho. Ale nejraději vyhledáváte venkov, kde jsou poblíž lesy a pole, takže můžete chovat koně, králíky nebo psy. Čerstvý vzduch taky vyhledáváte skrze prostorné terasy nebo dvory, před soukromými prostorami máte markýzy. Spojujete vkusné vybavení se žertovnými předměty, potřebujete i prostor pro kutilské nápady.


Kozoroh

Vaše vybavení domova musí působit solidně a jako starší, i když je nákladné a moderní. Máte vztah k tradicím, stejně jako k čisté účelnosti a jednoduchosti, což se týká hlavně kuchyně. Vůbec vám nevadí malý městský byt a zároveň prostorná chata v zahrádkářské kolonii, kde si užíváte práce se zemí. Blízkost lesa nebo skal vás uklidňuje a zároveň nabíjí.


Vodnář

Máte především smysl pro moderní a stylové vybavení ve světlých barvách, ať už se to týká skla, dřeva a různých plastových náhražek. Musíte mít jeden pokoj s počítačem a dalšími technickými vymoženostmi, přístroje míváte hned po ruce, stejně jako garáž s autem. Nemusíte ani příliš oslňovat návštěvy, proto je všechno u vás účelné a jednoduché na údržbu.


Ryby

Máte velký smysl pro pohostinnost, proto se často pohybujete domy, kde je hodně členů rodiny a přátel. Obývací pokoj máte rádi vybavený kvalitními koberci, krásným nábytkem a spojený s jídelnou, která je v časté frekvenci u vás i u dětí. Pro sebe vám hlavně záleží na ústranní, vhodné k odpočinku, což je především dobře vybavená koupelna, plná šamponů a vůní.

Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz