Domácí mazlíček pes - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Domácí mazlíček pes


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Většina z vás nedokáže být sama, a taky potřebuje zabezpečit domácnost. Obojí můžete využít při pořízení psa, který hlídá vaši domácnost, ale taky se rád mazlí a hraje si s dětmi. Které plemeno je pro vás nejlepší?

Beran

Tento zrozenec bývá typický obdivovatel síly. Často se pohybuje a potřebuje hodně prostoru pro své domácké činnosti. Proto si vyhledává plemena, která můžou bojovat. Především muži-Berani organizují psí zápasy, i když asi tato vášeň raději zůstane ve skrytu. Vybere si tedy německého ovčáka, pitbulteriéra nebo vlkodava, ale třeba i knírače a boxera.


Býk

Tento typ člověka většinou vyhledává plemena, která můžou žít u domků na zahradě. Ženy mají rády především milé pokojové psíky, kteří jim neumažou pohovku. Mají všeobecnou tendenci je stále opečovávat a zušlechťovat. Mezi Býky je obecně spousta okrašlovačů. Proto jim může vyhovovat chytrý pudl, čínský palácový psík nebo yorkshireský teriér.


Blíženci

Tento člověk má rád veselí a skotačení, taky tedy psy, kteří umějí být často v pohybu mimo domov. Potřebuje vnímat jejich přirozenou inteligenci a živost, baví ho s nimi provádět spoustu různých cvičení. Má rád spíš menší druhy psů, protože většinou žije ve městech a nemá největší byt. Proto si rád vybere třeba jezevčíka, boxera nebo stájového pinče.


Rak

Tento člověk má rád psy, co umějí podporovat rodinnou atmosféru. Taky ale takové, kteří umějí vytvořit skutečný pocit bezpečí pro děti. Jsou rádi, když psi zvládnou vycítit jejich proměnlivé nálady a pomáhají jim v těch horších. Ale taky, když ocení jejich schopnost uvařit dobré jídlo. Bere všechny rasy od těch velkých, jako je bernardýn, až po malé, jako je srnka.


Lev

Lev má rád psy, kteří jsou přirozeně sportovní. Ale taky typy, co působí svou elegancí, rádi je nechávají upravovat, aby vynikli i v domácnosti. S chutí své psy cvičí a mají dobrý pocit, když přirozeně poslouchají pokyny. Potřebují se s nimi procházet v parcích, takže musí umět být klidní i zábavní. Mají v oblibě irské setry, biškonky, pudly, dalmatiny, psy čau-čau, taky ale exotické barzoje.


Panna

Tito zrozenci vyhledávají psy, kteří umějí nejen doma plnit praktické činnosti. Ale stejně tak je mají rádi jako své společníky. Skvěle se o ně starají, vždycky jim připraví žrádlo a čistí jejich boudy. Ve vyšším věku se s nimi hluboce sbližují a můžou si s nimi, ostatně jako se všemi domácími zvířaty dobře dorozumět. Líbí se jim různí jezevčíci, špicové, ale i obyčejní voříšci.


Váhy

Tito lidé mají rádi psy, kteří mají svou určitou elegantní stránku, umí být klidní a učenliví v potřebné domácí poslušnosti. Ale taky společensky zábavní a v pravý okamžik čilí i veselí. Můžou je přes den trochu zanedbávat, což ale ihned napravují. Mají smysl pro klidné vedení a příjemné spolužití, rádi se s nimi procházejí v zahradě. Jde k nim třeba kolie nebo kokršpaněl.


Štír

Štíři mají rádi psy, kteří vlastní určité výjimečné kvality. Rádi je cvičí v odolnosti proti různým situacím, kdy můžou osvědčit svoje aktivní kvality, i doma. Poněkud drsnější plemena psů tedy jejich mentalitě vyhovují. Podporují jejich přirozené kvality a někdy jimi rádi trochu okolo bytu zastrašují ostatní, což se druhým lidem nemusí příliš líbit. Vyhovují jim různí teriéři nebo dogy.


Střelec

Těmto zrozencům vyhovují plemena, která s nimi můžou sportovat venku a pohybovat se i na velkých dálkách při cestování v autě či na koni. Zároveň ale v sobě musí mít cosi aristokratického a veselého. Nechávají o ně pořádně pečovat, bývají na ně nároční, ale i doma jim nechávají volnost. Dobře s nimi souzní lovečtí psi, chrti, dalmatini nebo různé druhy ohařů.


Kozoroh

Tito lidé mají své psy přirozeně rádi. Vyhledávají taková zvířata, která nejsou příliš náročná na domácký servis, ale zase se umí hodně naučit a dobře se chovat při hlídání. Protože taky bývají samotáři, vyhledávají typy psů podobné povahy. Mají blízko k zahradám, ale i k horám. Vybrat si proto můžou ovčácká a hlídací plemena na venkově, ve městech třeba i bulmastify.


Vodnář

Tito zrozenci mezi psy nedělají příliš mnoho rozdílů. Mají rádi veselé typy, které se umějí podělit o svou náladu s ostatními. Měli by se ale dobře vejít do velkoměstských bytů, taky však něčím překvapit druhé. Proto si vybírají nejnověji vyšlechtěné rasy nebo netypické psy, voříšky, ale i různě postižené psy z útulků. Často jim taky nejen doma dávají netypické oblečky.


Ryby

Tito lidé mají rádi zvířata, ve psech ale tolik vybíraví nejsou. Mají rádi takové, kteří nebývají příliš nároční, ale zároveň ani příliš skromní. Potřebují si s nimi rozumět v různých chvilkách u sebe doma, které jim dávají psychickou pohodu. Zároveň ale potřebují i ochránce před nebezpečným světem, proto někdy chovají i útočné psy. Můžou tedy mít russelteriéra i velké dogy.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz