Mystérium Knihovny palmových listů - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Mystérium Knihovny palmových listů


17.02.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Zkuste si to představit. Před mnoha tisíci lety někdo věděl, že se narodíte. Znal všechny podrobnosti o vašem životě i to, že jednoho dne přijdete, abyste si záznamy o sobě nechali přečíst a dozvěděli se spoustu cenných informací o svém osudu. Poznávacím znamením je přitom otisk vašeho prstu. Informace o vás jsou uloženy v Knihovnách palmových listů v Indii. Ať navštívíte kteroukoliv knihovnu, informace, které dostanete, budou vždy shodné.

Historie Knihoven palmových listů
Přibližně před 5000 lety napsali dávní indičtí mudrci-rišiové, kteří díky svým meditacích pronikli až o jiných dimenzí, na palmové listy o šířce cca šest centimetrů  a délce osmačtyřicet centimetrů  životní osudy řady lidí. Nejsou to pouze Indové, ale i lidé, kteří ještě v Indii nikdy nebyli. Knihovny však neobsahují záznamy o všech lidech. Své palmové listy tam mají pouze ti, kteří jednoho dne do knihovny skutečně přijdou a budou se ptát po svém listu. Ti, kteří nepřijdou, tam svůj list nemají. Palmové listy jsou velmi tenké a na obou jejich stranách je zapsán osud toho, kdo do Knihovny přijde. Text je psán ve starotamilštině, prastarém jazyku jižní Indie a ve verších. Písmo je velmi drobounké a laik by měl potíže s jeho rozeznáváním. O listy se starají rodiny, z nichž pak pocházejí vykladači textu. Předchází tomu dlouhé učení a pouze ti nejlepší žáci se mohou stát „nádím“ neboli vykladačem napsaných veršů a pokračovatelem rodinné tradice. Strážci palmových listů přepisuji jejich obsah na nové listy, jestliže se ty staré začnou lámat a trouchnivět. Trvanlivost listů je okolo 800 let. Informace, obsažené na palmových listech, jsou neuvěřitelně přesné. Vypovídají o návštěvníkově dosavadním životě, rodinných příslušnících, povolání, nemocech, zvláštních znameních. Není neobvyklé, že se návštěvník z listu dozví i den, kdy knihovnu navštíví a jméno svého průvodce.
 


Jak se vyhledávají ty správné listy?
U mužů podle otisku palce pravé ruky, u žen palce levé ruky. Otisky palců jsou rozděleny do 108 typů a palmové listy jsou uloženy v souladu s těmito typy. V Knihovně palmových listů v Indii se pak hledají svazky podle typu otisku palce. Osoba, která má v knihovně na starosti vyhledávání, pak ve stavu meditace intuitivně vybírá několik svazků. Každý svazek obsahuje přibližně 50 - 60 palmových listů. Každý list má „srovnávací“ kapitolu, která pomáhá zjistit, komu daný list patří, pro koho byl napsán. Kapitola obsahuje asi 10 – 15 faktických skutečností, na které zájemce o čtení odpovídá pouze „ano“ nebo „ne“. Pokud je odpověď záporná, hledá se dál, dokud se nenajde správný list. Každý zájemce o čtení z palmových listů má „své“ dva listy. Na prvním je vyryto jméno, profese, dosavadní život a jeho předešlé inkarnace. Pokud vše souhlasí, přinese předčitatel druhý list. Tam je napsána návštěvníkova budoucnost až do smrti a sice v časových úsecích od třiceti měsíců do pěti let. Předčítání pro jednoho žadatele trvá rozličně dlouho a čeká se na něj řadu měsíců. Během předčítání padají konkrétní data i jména, předčitatel „nádí“ často ví nejtajnější věci o vás. Můžete se ptát na cokoliv o sobě, na zdraví, vztahy, minulé životy, jednoduše vše, co vás zajímá. Dostanete také informace, jak si poradit s tím, co váš život negativně ovlivňuje, ať již to je špatné postavení planet či vliv inkarnace, která nyní působí na náš život. Můžete se ptát na to, jak na sobě pracovat, jak očistit karmu, jak získat úspěch v práci nebo podnikání, kdy a kam se přestěhovat apod. Čtení nemusí být jen jedno, můžete jich mít i více. Stává se, že ve vašem palmovém listu je přesně uvedeno, kdy můžete absolvovat další čtení. Pokud jste byli při prvním čtení svobodní a v mezidobí se provdáte či oženíte, bude to při dalším čtení v listu uvedeno. Objevují se tam veškeré změny, kterými procházíte. Čtení vám podá zcela jasné odpovědi i na praktické otázky života. Můžete se pro čtení z palmových listů vydat přímo do Indie. Zažít toto mystérium v prostředí, kde vzniklo, v domovině jeho pisatelů, jeho strážců i jeho vykladačů.  S rozvojem moderní techniky si můžete zařídit čtení i za pomoci  Skype. Je však třeba dát si pozor na podvodníky, který je jako ve všech oborech lidské činnosti hodně i v oboru čtení palmových listů.


Zkuste si představit, že před několika tisíci lety někdo pro vás nechal vzkaz. Není to fascinující? Kdo se však rozhodne nechat si číst ze „svého“ palmového listu, musí být připraven na to, že se dozví úplně vše. Včetně informací o své smrti. Nevyplatí se tedy chodit na čtení pouze ze zvědavosti. To, co se dozvíte, může změnit váš život. Jakým způsobem to bude, to už záleží na vás.
 

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz