Místa, kde můžete načerpat energii - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Místa, kde můžete načerpat energii


16.07.2020 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Nejen po zimě potřebujeme takzvaně dobít baterie. Můžeme k tomu využít místa, která jsou pověstná svou pozitivní a uzdravující energií. Máme jich v České republice poměrně hodně a jejich účinky jsou potvrzovány nejen senzibily, ale také lidmi, kteří je navštívili a rádi se na ně vracejí. Kam se tedy za léčivou energií můžeme vydat?

Hora Říp
Kterým jiným místem pomyslný seznam začít, než symbolem našich národních dějin – horou Říp. Podle pověsti zde odpočíval praotec Čech, když vybíral vhodný nový domov Slovanům. Nejsilnější vyzařování energie má mít samotný vrchol hory. Přestože půjdete do kopce, nebudete unaveni a jako bonus si takto získanou energii donesete v podobně osvěžení duševních i tělesných sil.

Panenský Týnec
Nedostavěný gotický chrám Panny Marie v městysu Panenský Týnec na Lounsku je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších míst s pozitivní energií u nás. Psychotronici zdejší zónu označují číslem 8, tedy s nejsilnější a uzdravující energií. Má mít tvar kříže a pobyt zde se doporučuje lidem, kteří se potýkají s depresemi, malým sebevědomím, únavou psychickou i fyzickou, ozdravný vliv má prý mít i na imunitní systém.

Andělská Hora
Nejen samotná zřícenina hradu Andělská hora na Karlovarsku má velmi blahodárné účinky. Toto působení se prý týká i jeho okolí. Lidé, trpící únavou a nedostatkem energie si pobyt zde nemohou vynachválit. Podle senzibilů posiluje lidskou auru a její ochrannou funkci. Nedaleko hradu vyvěrala studánka, která údajně měla léčivé účinky právě kvůli silné pozitivní energii, která se zde nachází.

Křížová hora u Jiřetína
Velmi silnou pozitivní energii vyzařuje také Křížová hora u Jiřetína pod Jedlovou. Místo je opředeno legendami a docházelo zde prý k zázračným uzdravením. Původní údajně léčivá studánka již zanikla, ale dle pověsti má mít voda ve zdejší studni také ozdravné účinky. Zdejší křížová cesta je také velmi dobrým místem pro meditaci a přemýšlení o smyslu života a je velmi půvabné v každém ročním období.

Svatá Hora
Poutní místo Svatá Hora u Příbrami je rovněž místem, kde bylo zaznamenáno mnoho spontánních uzdravení. Z původně malé kapličky kvůli přílivu poutníků vyrostl nynější rozsáhlý poutní areál. Místo má podporovat samoléčebné schopnosti organismu a zvyšovat osobní vibrace, což vede ke zkvalitnění života a získání vnitřní harmonie i tomu, že si do života přitahujeme pozitivní události. Procházka zdejším areálem rovněž uklidňuje psychiku.

Křemešník
Není divu, že na místech s vysokou pozitivní energií bývají budována poutní místa. Nejinak je tomu i na Křemešníku, vrchu nedaleko Pelhřimova. Nacházejí se zde tři studánky s velmi kvalitní vodou s obsahem stříbra. Celý vrch je prý vhodný pro meditaci a uvolnění a posílení organismu. Zdejší ambity okolo kostela na vrcholu Křemešníku prý kopírují energetický tok uvnitř kopce.

Boží kameny
U Tažovic na Strakonicku je seskupení kamenů, které mají mimořádné léčebné a posilující účinky. Pomáhají zejména při chronických onemocněních. Místo je však natolik energeticky silné, že maximální délka pobytu zde by měla být třicet minut. Vyzařovaná energie je prý velmi příjemná a má mít kosmický původ.

Kameny u Lemberka

Novodobou studnou energie jsou prý také kameny v lesíku pod hradem Lemberk v …. Komplex kamenů pochází z roku 1991. Navzdory tomu sem proudí zástupy lidí, kteří sem chodí čerpat energii a mnozí z nich opakovaně. Můžete to zkusit, určitě nebudete zklamáni, už jen procházka těmito místy je blahodárná. A nedaleko je proslulá Zdislavina studánka, která má mít léčivé účinky a je u ní nádherné posezení, kde načerpáte sílu zcela určitě.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz