Láska podle horoskopu: co můžete čekat od jednotlivých znamení? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Láska podle horoskopu: co můžete čekat od jednotlivých znamení?


04.03.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Hledáte partnera a nevíte, který je pro Vás ten nejlepší? Nebo už ve vztahu jste a přemýšlíte, jak omezit třecí plochy, které spolehlivě způsobí výbuch? A vůbec, jak vlastně parnerovi porozumět? Pojďte se podívat na to, jak jednotlivá znamení prožívají vztah, co v lásce od partnera očekávají a co jim naopak vadí.

 

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Kozorozi jsou uvážliví a rozvážní a než se do vztahu pustí, dlouho působí velmi rezervovaně. Neošálíte je slovy, počkají, až je přesvědčíte svými činy. Totéž můžete očekávat od nich. Místo planých slov konají. Velmi rádi své protějšky obdarovávají, jsou velkorysí a na svých partnerech rozhodně nešetří, ať se to týká čehokoliv. Kozoroh příliš nemluví, ale co řekne, to platí.

Vodnář ( 21.1. - 20. 2. )
Vodnáři milují komunikaci a totéž vítají u svých partnerů. Potřebují si se svým protějškem mít o čem povídat, najít společná témata. V rozhovorech je pro ně důležitá otevřenost a představivost. Ta pro ně má velký význam a to i v erotické oblasti. Vodnáři rádi riskují a to si nesou sebou i do vztahů. Často vsazují vše na jednu kartu. Od partnerů potřebují poctivost a upřímnost.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Ryby jsou romantici tělem i duší. V lásce potřebují dostávat i dávat cit, něhu a pro protějšek by se doslova rozdaly. Přestože jsou vášniví milenci, je pro ně důležité, aby vše erotické prožívali s někým, s kým je pojí opravdové pouto. Proto nevyhledávají úlety ani povrchní vztahy. Jsou vždy milujícími partnery.

Beran ( 21.3. - 20.4. )
Berani rádi flirtují a pokud jim někdo padne do oka, vydají se na lov. Milují dobrodružství a prožitky jsou jim nade vše. Jejich partner musí být stejně živelný a mít stejnou potřebu vzrušení, jinak Beranův zájem rychle opadne. Berani mívají časté románky a erotické epizody, nicméně pokud najdou partnera, který jim vyhovuje a do kterého se zamilují, bývá to vztah dlouhodobý. Avšak i tam musí fungovat neustálé jiskření a erotické napětí.

Býk ( 21.4. - 21.5. )
S býky musíte mít velkou trpělivost. Vztah s nimi není jednoduchý, jsou tvrdohlaví, mimořádně smyslně založení, milují doteky a předehry. Nikdy je do ničeho netlačte. Pokud potřebujete, abyste je dostali tam, kampotřebujete, buďte trpěliví a zařiďte věci tak, aby měli pocit, že vlastně na vše přišli sami. Býci bývají materiálně založení, lpí na penězích, avšak když se rozhodnou obdarovat, pak to stojí za to.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Blíženci jsou otevření, vášniví a vynalézaví milenci. Mají rádi zábavu a samotná předehra je pro ně stejně důležitá, jako přímo tělesné spojení a rádi si ji vychutnávají, včetně verbální erotiky. Blíženci rádi flirtují a potřebují být středem pozornosti a to nejen v milostném vztahu, ale i v životě. Připravte se proto na to, že se vždy budou snažit upoutat pozornost okolí. Obrňte se trpělivostí a nikdy jim to nevyčítejte.


Rak ( 22.6. - 22.7. )
Raci jsou jemní a zasnění, dlouho jim trvá, než si vyberou partnera, protože jim záleží na tom, aby si spolu rozuměli. Jejich citlivost a jemnost jim velí projevovat city bez postranních úmyslů a s důvěrou. Raci by si neměli hledat příliš ambiciózní partnery. Milují rodinný život, klid a nad spokojenosti blízkých jim záleží nejvíce.

Lev ( 23.7. - 22.8. )

Lvi jsou skutečně představiteli ohnivého znamení. Vášeň je pro ně důležitá, vkládají do milování energii a jsou nesmírně vynalézaví milenci. Potřebují a upřednostňují protějšky, které jsou sice sebevědomé, půvabné a ambiciózní, ale zároveň dovolí Lvům hrát ve vztahu prim. Pokud nebudete se Lvem na stejné intelektuální úrovni, nečekejte, že si vás bude vážit a považovat vás za rovnocenného partnera. Tito králové zvěrokruhu jsou hrdí a nenechají si nic líbit. Stačí málo a upadnete navždy v jeho nemilost.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
Panny potřebují vědět, že jsou pro svého partnera důležité. Milují jemné doteky, rády experimentují a to z nich dělá milence výjimečných kvalit. O lásce nepotřebují moc hovořit, spíše kladou důraz na činy. Zakládají si na pevném a dlouhodobém vztahu a nepatří k těm znamením, pro které je flirt důležitou součástí života. Bývají věrné a věrnost požadují i od svého protějšku.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Váhy potřebují mít ke svému životu partnera. Osamělé se cítí velmi nešťastné a samotu snášejí hůře, než jiná znamení zvěrokruhu. Cit dostávat t i dávat je pro ně prakticky životní nutností. Chtějí udělat svého partnera šťastným a to jak v životě, tak v sexu. Jsou odhodlané udělat pro to cokoliv a to z nich dělá velmi dobré partnery na celý život.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Štíři jsou nejvíce sexuálně zaměření ze všech slunečních znamení. Jejich vášeň je obrovská a dalo by se říct, že až spalující. Svou milostnou předehru často začínají už při konverzaci, bezostyšně flirtují a svádí. Potřebují partnera, který s nimi bude naladěný na stejnou vlnu. Vztah s nimi není vždy procházka růžovou zahradou. Než si s nimi vybudujete pevné pouto, zabere to hodně času a bude vás to stát hodně nervů.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Střelci milují zábavu a milování se svými partnery. Rádi vyzkouší vše nové a stává se jim, že k sexu lásku ani vlastně nepotřebují. Nudit se s nimi rozhodně nebudete ani v posteli, ani v životě. Potřebují však výrazné partnery, kteří nejsou nudní a nezajímaví. Jejich protějšky musí být chápavé, tolerantní a občas umět zatnout zuby. Pokud se však Střelci opravdově zamilují, dokážou zůstat partnerům plně věrní.
 

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz