Měsíční horoskop na březen 2018 - Střelec, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Střelec

(23.11-21.12)


Horoskop na měsíc březen 2018 podle hvězd:

Láska:

Tento měsíc pro vás může být poučný, protože se musíte přizpůsobovat v rodině, s čímž máte problémy. Merkur a Venuše se vám však konečně pořádně postarají o erotickou zábavu, kterou potřebujete k psychickému uvolnění. Svoje milostné vztahy se vám osvětlí koncem měsíce. Zdá se, že konečně začnete být více sami sebou.

Práce:

Vliv Uranu i Slunce je omezující a uvádí vás na špatnou kariérní cestu. I když třeba nejste schopni dát své práci ten správný řád, vztahy s klienty se vylepší a vztahy s kolegy mohou být na skvělé přátelské úrovni. Kolem 21. března se už ale na svět díváte více pozitivně, máte větší množství energie a konečně i svůj oblíbený optimismus. Ke konci měsíce budete vykonávat všechny své aktivity a pozitivní Slunce může přinášet nové štěstí a naděje ve vztahu k úřadům, které mohou mít zlepšující vliv.

Peníze:

Díky stejně starým příbuzným můžete získat peníze, kterých poté můžete aktivně využívat nebo je investovat. Následující měsíc pro vás bude veselý a přinese mnoho dobrých příležitostí v jakékoliv oblasti.

Cestování:

Vaše jazyková vybavenost vám pomůže v zahraničí při jednání s obchodníky. Jednejte s rozumem a se svobodnou vůlí. Hodně cestujte, ale pokud řídíte, nejezděte příliš rychle.

Zdraví:

Je možné onemocnění začátkem měsíce, ale budete mít čas dostatečně se vyléčit. Pokud nebudete v soustavném stresu, zlepšíte si imunitu.
Hvězdná poradna
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz