Měsíční horoskop na květen 2017 - Střelec, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Střelec

(23.11-21.12)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

Na počátku měsíce skrze Lunu ukážete více vlastní přátelské společenskosti, která si libuje ve společenských a kolektivních hrách, i v golfu a parkúru při jízdě na koních. Bez toho byste to nebyli vy, kteří se dokážou s vlastním optimismem vyrovnat se všemi nástrahami mezilidských a milostných vazeb. Vsaďte na dobré kontakty s lidmi, kteří mají hodně nápadů a jenom jim chybí možnost je využít. Komunikace však bude poměrně obtížná.

Práce:

Mělo byste v tomto měsíci zapracovat, později to budete brát jako zajímavou zkušenost. Klaďte důvěru do činností v zahraničí, i když možná nebudete ze vztahů na pracovišti šťastní. Prožívaná musí být i vaše každodennost, která čeká na ocenění. Tento měsíc vám umožňuje zlepšení vztahů mezi vámi a klienty, ale bude to stát dost síly a někdy i jisté ponížení. Obchodujete v lehce chaotické atmosféře, se kterou jste však schopni se vyrovnat.

Peníze:

Hodně vám pomůžou přátelské svazky na úřadech, které chcete využívat. Musíte ale více myslet na kvalitu vlastní banky, prověřte si informace o ní.

Cestování:

Máte utkvělou představu, že toho nestačíte zvládnout učinit dost, abyste mohli být spokojení na menších, dovolenkových cestách. Rozvíjejte vlastní služební cesty do ciziny a plánujte dovolené, i když máte v krizi obavy o budoucnost.

Zdraví:

Pozor na bolesti kostí v oblasti stehen a ramen, potřebujete akupunkturu, nebo ajurvédu. Dodržujte taky pitný režim při sportu o víkendech!
Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz