Měsíční horoskop na červenec 2018 - Lev, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Lev

(23.7-22.8)


Horoskop na měsíc červenec 2018 podle hvězd:

Láska:

Musíte se snažit být více s vlastní rodinou, taky cítit potěšení z domova a pohodlí. V oblasti lásky však nebudete příliš úspěšní. Venuše vám přinese otázku, jestli nemáte vyměnit partnera, což vám možná přijde více vyhovující. Rozchod vás však může bolet vždycky. Především ženám se jejich rodiče pak stanou důležitou součástí života.

Práce:

Zvyšuje se stabilizace vašeho postavení, Jupiter vás docela podporuje. Dokážete využít své trpělivosti, spolu s odhadem situace v zaměstnání. Pokud jste zdravotníci, zaměstnanci chemického průmyslu a laboratoří, díky soustředěné práci získáte, jak napovídá vazba vaší vládnoucí planety vůči Marsu.

Peníze:

Neptun vám ubírá rozhodnost a jako podnikatelům schopnost vyrovnávat se s vlastní konkurencí, hlavně díky informacím, kterých se vám nedostává. Neumíte strategicky pracovat na narůstání své důležitosti, i v majetkových poměrech.

Cestování:

Oběh vaší vládnoucí planety je zvláštní, ke konci měsíce se možná ukážete jako šťastnější, než na jeho počátku. Určitě se vydejte na výlety do hor nebo k moři.

Zdraví:

Uran a Venuše vám dávají velkou osobní sílu a psychickou odolnost, kterou druzí lidé obdivují, čemuž se nebraňte a užívejte si to. Zlepšuje se vaše duševní rozpoložení, ale přece jenom chronické problémy s trávením, nebo kostmi vyžadují profesionální ošetření od odborníků.
Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz