Měsíční horoskop na březen 2018 - Panna, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Panna

(23.08-22.09)


Horoskop na měsíc březen 2018 podle hvězd:

Láska:

Tento měsíc vás musí více zajímat otázky vaší rodiny a hlavně partnera. Merkur je nejdříve ve znamení Vodnáře, takže se vám jistě bude dobře komunikovat s okolím, přechod do znamení Ryb ale sníží vaše pragmatické schopnosti. Protože je Uran umístěn ve znamení Ryb, narušuje se stereotypnost partnerství, hrozí nešťastné a nevyjasněné hádky a rozchody mezi vámi a partnerem.

Práce:

Musíte vědět, že teď není vhodná doba měnit zaměstnání nebo rušit smlouvy s vašimi klienty, přineslo by to jen další problémy. Budete však jevit větší zájem o přátele, kteří vám poté budou více nakloněni. Jedná se o kolegy z práce, kteří by se vám chtěli více přiblížit, ale záleží pouze na vás, zda jste ochotní to dovolit. Konzultujte s nimi možné pracovní problémy.

Peníze:

Mars, který převezme po 22. březnu vládu, zlepší vaše pracovní schopnosti a zvýší fyzickou aktivitu. Jste schopni výkonně zvládnout auditorské a účetní práce.

Cestování:

Musíte umět zažehnat mezilidské spory, které se zdají být dosti nesmyslné a přinášejí vám samá nepochopení. Slibte nadřízenému, že budete ochotní jezdit na služební cesty a volné víkendy.

Zdraví:

Dlouhodobý problém s vaším zažíváním by se mohl vyřešit, pokud byste nastavili smysluplnou jarní dietu. Pokud by se i přesto změnou životosprávy zdravotní stav nezlepšil, navštivte odborného lékaře a nechte se vyšetřit.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz