Měsíční horoskop na březen 2018 - Blíženci, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Blíženci

(22.05-21.06)


Horoskop na měsíc březen 2018 podle hvězd:

Láska:

Vaše znamení má tento měsíc zvláštně rozvržený. Velmi vám ale pomáhají vazby hvězd na vaši vládnoucí planetu. V tomto měsíci budete kreativní a nápadití, a to i v oblasti citové a myšlenkové. Ke konci měsíce se budete častěji setkávat s kamarády, bude se vám s nimi dobře plánovat budoucnost. Nevynechávejte večírky, na které jste zváni, setkávání s lidmi pro vás bude důležité a zábavné.

Práce:

Patříte mezi praktické lidi, co umí zvládnout mnoho úkolů, i když to vypadá na začátku měsíce celkem chaoticky. Pomůže vám Slunce přecházející do znamení Berana, které ještě zvýší vaši výřečnost a komunikaci. Nechoďte na úřady.

Peníze:

Začátkem března se ve vás probouzí obavy o finanční situaci, která se vám nezdá být nejlepší, Uran v Rybách poměrně znejišťuje. Od poloviny měsíce se můžete více zajímat o obchodní a finanční záležitosti, které vás budou zaměstnávat po dlouhou dobu, Jupiter a Neptun vás ale ve všem podporují.

Cestování:

Někteří z vás tak snad objeví cestu k osobitě pojaté náboženské víře. Snažte se více jezdit na víkendy do přírody. Procvičte se také ve svých řidičských schopnostech, poproste partnera, ať vás projednou nechá řídit.

Zdraví:

Pozor na psychickou nevyrovnanost, můžete vybuchnout v tu nepravou chvíli. Mohou se také objevit problémy se zažíváním. Jezte pravidelně a vyvarujte se velkému množství smažených pokrmů.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz