Měsíční horoskop na srpen 2017 - Blíženci, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Blíženci

(22.05-21.06)


Horoskop na měsíc srpen 2017 podle hvězd:

Láska:

Musíte být otevření i přátelství, taky skryté emocionální podpoře kamarádů, ale konečně i obnovené sebedůvěře a potřebě nového štěstí. Když si nebudete dělat iluze, tak po polovině měsíce konečně dojde k milostnému sblížení, na které jste tak dlouho čekali. Bojíte se však, že rozbijete nějaký legální milostný vztah.

Práce:

Začátkem měsíce máte úspěch v řemesle a technických oborech, ale postupně musíte umět přidat i v oblasti kolegiálních vztahů. Saturn vám nepřeje v úředních jednáních, Slunce vám ale dává množství inteligentních rozhodnutí, nezávislých na byrokracii. V IT oblasti, vědě, ale i komunikaci máte sklon k vývoji práce k lepšímu, zdokonalujete jí a nebojte se předcházet před posluchače.

Peníze:

Díky Neptunu může dojít k nečekanému zisku financí z akcií, nebo obdarování od citově blízkých osob, což vás dokáže osobně potěšit i duševně.

Cestování:

Počítejte s tím, že srpen proběhne aktivně a nebudete stíhat všechno, co máte dělat. Máte úspěchy s cestováním a kontakty s lidmi ze zahraničí, proto se snažte stále aktivně. Zisky můžou být výrazné, když nepolevíte, psychicky ani fyzicky, Jupiter cesty dokončí pozitivně.

Zdraví:

Vyloženě si užíváte sportu. Dávejte si však pozor na rychlou jízdu auty a při práci se stroji, ke konci měsíce může dojít k úrazu, ale když dodržíte bezpečností předpisy, nebudete mít problémy.
Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz