Měsíční horoskop na květen 2017 - Rak, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Rak

(22.06-22.07)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

Okolo 13. května se ale díky pohybu Luny musíte více zaměřit na vztahy, především ty k vlastní rodině, které jsou tak trochu nefunkční. Budete popuzováni, ale později se to ukáže jako konstruktivní činitel. V citech sice nejste nejšťastnější, ale dokážete se postarat o příznivý chod spokojené domácnosti pro děti.

Práce:

Musíte se sice bránit ekonomickým omezením, ale jinak zvládáte mnoho činností. Jste taky dostatečně výřeční a více se přátelíte s vlastními kolegy, což pomáhá obchodu, i vzdělávání, jen nesmíte poslouchat touhu jednat nepoctivě.

Peníze:

Tento měsíc vás zpočátku najde v potřebě provést hodně obchodů. Pokud pracujete jako obchodní zástupci, v oblasti finančnictví, pohostinství, nebo ekonomice. Svoji aktivnost nijak neomezujte a snažte se využít každou chvilku k přípravě nebo provádění důležitých transakcí, i bankovních. Úspěch vás chce donutit dělat příznivé činnosti a promyšlenější nákupy trvanlivých potravin.

Cestování:

Ke konci měsíce díky nakupení planet ve znamení Blíženců budete asi poněkud víc toužit cestovat do druhých regionů naší země, nejen obchodně, ale i pro zábavu.

Zdraví:

Budete mít spoustu pozitivních nápadů na zkrášlování vlastního těla, hlavně nohou a břicha. Tak se mu snažte věnovat, s veškerou intimní přesností. Jen se vyhýbejte sladkému pečivu z bílé mouky z důvodu dobrého zažívání a nervozitě z hlediska věčného dodržování různorodých diet.
Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz