Měsíční horoskop na srpen 2017 - Býk, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Býk

(21.04-21.05)


Horoskop na měsíc srpen 2017 podle hvězd:

Láska:

Máte potřebu hodně komunikovat s ostatními lidmi a konečně v plné šíři teď ukázat své schopnosti, které jsou značné. Druhá polovina měsíce komunikaci a příjemným vztahům tolik nepřeje. Saturn naznačuje, že se můžete rychle rozcházet s milými osobami, dejte si proto bedlivý pozor na způsob svých reakcí.

Práce:

Slunce a Jupiter vám přejí už od začátku měsíce, dokážete se tedy prezentovat, nadchnout kolegy i publikum, klidně i osoby ze zahraničí. I když skrze Uran vám bude dělat problémy elektrotechnika a počítačový systém. Zvěte si proto na jejich opravu jen skutečné IT odborníky.

Peníze:

Peníze budou záležet na vašem osobním postavení v rámci firmy nebo vůči společenské roli, ale rychlá směna a menší úvěry vám vždy pomůžou dobře. Nekupujte si však nová auta a bílé spotřebiče, Venuše spíš radí investovat do zábavy a potěšení s vašimi přáteli.

Cestování:

Především v cestovním ruchu, hoteliérství a velkoobchodu s potravinami máte úspěchy. V období posledního týdne jezděte co nejméně na dlouhé cesty autem a dopravními prostředky, věnujte se spíš doma rodině a práci.

Zdraví:

Hlavně o víkendech nepracujte s elektřinou a nevěnujte se extrémním sportům, mohli byste si zdravotně ublížit. Máte teď slabé nervy, i kotníky a lýtka, na nich si nechávejte provádět akupresuru.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz