Měsíční horoskop na červenec 2018 - Býk, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Býk

(21.04-21.05)


Horoskop na měsíc červenec 2018 podle hvězd:

Láska:

Musíte se zaměřit na spokojený život s partnerem, jak naznačuje Slunce. Ženy se vůči svým mužům budou zaměřovat na potřebu kvalitně zásobené domácnosti, muži, všímejte si toho. Setkání s přáteli budou častější, a proto vám nemusí vadit nedostatek jiných podnětů, kreativita a zábava vás stejně potěší.

Práce:

Oběh Luny pro vás příliš příznivý není. Období okolo 15. července se však ukáže jako po různých stránkách spokojenější. Lépe se vám bude komunikovat v zaměstnání. Taky se přiblížíte ke svým kolegům a ukážete se jako spokojenější osoby, které si se druhými porozumí.

Peníze:

Jupiter dává najevo, že vás brzy čekají šťastné změny, přichystejte se tedy i na náhlé zvraty z hlediska financí. Nečekejte zvláštní odměny, především pokud pracujete ve finančnictví, obchodu se zbožím a počítačové oblasti, ale lepší plat.

Cestování:

Slunce a Jupiter vám přejí už od začátku měsíce, dokážete se tedy prezentovat, nadchnout kolegy i publikum, klidně i osoby ze zahraničí. I když skrze Uran vám bude dělat problémy elektrotechnika a počítačový systém. Zvěte si proto na jejich opravu jen skutečné IT odborníky.

Zdraví:

Duševně budete aktivní, cestování vás často zavede na příznivější pracovní schůzky. Nevyhýbejte se proto žádné služební cestě, přinese vám i potěšení z nové krajiny.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz