Měsíční horoskop na březen 2018 - Býk, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Býk

(21.04-21.05)


Horoskop na měsíc březen 2018 podle hvězd:

Láska:

Máte trochu složitější období, které se týká vašeho charakteru. Vychází ze špatné vazby na planety ve Vodnáři. Venuše po většinu doby prochází znamením Berana, takže vaše pocity mohou být spontánnější, což pro vás znamená větší zaměření se na sexuální zážitky v lásce. Všechno v tuto dobu prožíváte hodně emotivně.

Práce:

Nedělejte náročné fyzické práce, ale díky pozitivnímu Plutu očekávejte finanční zisk. Přesto si ale většinu věcí dokážete užívat. V kancelářské činnosti je možné, že zkazíte nějaký pracovní úkol. Pracujte proto raději pomalu a obezřetně. To se týká i finančních záležitostí.

Peníze:

Díky své výřečnosti máte dobré předpoklady k poradám, na kterých se uplatníte především v obchodnické i bankovní oblasti. Umíte s financemi pracovat se zvýšenou houževnatostí a protekcí, i když vám chybí správná dávka štěstí, především lidem narozeným na přelomu měsíců dubna a května.

Cestování:

Vazba Neptuna na Venuši vám v půli měsíce přinese romantické pocity a otevřenost vztahům. Můžete více cestovat a milovat se během volných víkendů. Potřebujete se zabývat otázkami osobní svobody, které jsou pro vás skutečně ožehavé.

Zdraví:

Nejlépe se budete cítit okolo své rodiny, té chcete dopřávat značné pohodlí, ale zároveň chcete také mít čas na relaxaci a odpočinek, jak tomu přeje Slunce i Luna. Zdraví pro vás je v tuto chvíli velmi důležité, proto s ním zacházejte šetrně.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz