Měsíční horoskop na květen 2017 - Ryby, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Ryby

(21.02-20.03)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

S vaším partnerem se budete muset hodně dohadovat. Taky jste se s ním před nedávnem možná rozešli. Ale moc dobře víte, co pravý vztah potřebuje a možná si ještě dostatečně užijete. Více si važte vztahů a svazků, které chcete prožívat a nalézejte východisko pro vlastní kariéru, jak vás nutí i kolegové.

Práce:

Chystají se lepší časy, i když to bude poměrně složité. Máte pořád problém s vlastní nepořádností, která je slabá a taky s tím, jak špatně reagujete na organizaci v zaměstnání, hlavně ve zdravotnictví a na přání úřadů, která se k vám dostávají jen postupně. Snažte se pracovat poctivěji a týmově, to pomůže nejen vám, ale i klientskému prostředí.

Peníze:

Vaše znamení po tento měsíc musí spíš vydržet a než si aktivně užívat. Pokud si naleznete stabilní postavení, tak můžete být zajímavými členy podnikatelských skupin. Musíte se více přizpůsobovat bankám.

Cestování:

I když partner, i šéf často chtějí, abyste stereotypně pracovali v kanceláři, i pobývali často doma, dobře víte, že díky cestování můžete lépe vydělat. Rozvíjejte svou chuť provozovat cestovní kancelář, či internetového tour-operátora.

Zdraví:

Projevíte více energické vůle vše změnit. Uvědomíte si, že především partnerova starostlivost vám dodává sílu a naladění pro snahu něco udělat s vlastním zdravím. Objevíte vnitřní motor duše, který se vás začne podporovat v psychice, ale i stavu nohou.
Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz