Měsíční horoskop na červenec 2018 - Ryby, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Ryby

(21.02-20.03)


Horoskop na měsíc červenec 2018 podle hvězd:

Láska:

Tento měsíc nezačne špatně. Například si zase umíte s lidmi lépe porozumět. Pokud máte mladšího partnera, zvládá vám naznačit, že váš zájem mu osobně vyhovuje, Jupiter láká k sexu. Velkou důležitost pro vás bude mít vztah z intimního hlediska a významu.

Práce:

Taky se umíte dobře vzdělávat, platí to však i o vašem emocionálně založeném životě, který bude živější. Například se svým šéfem nebo kolegy zavedete nový druh komunikace, který vám bude vyhovovat, Venuše vás v tom podpoří. Jako obchodníci, IT pracovníci a výzkumníci i lidé pracující v komunikaci můžete být úspěšnější, když nebudete tolik hovořit cizími jazyky.

Peníze:

Snažte se zaměřit na tuzemské vztahy a český finanční trh, protože v otázce zahraničí tolik úspěšní nemůžete být, Uran vám v tom zabraňuje. Klidně se věnujte netradičním formám finančnictví a osobního spoření, vašemu rozpočtu to jednou vydatně vypomůže.

Cestování:

Vaše pozitivní chování a jednání bude mít úspěch na ulici, recepcích, v kanceláři u počítače, ale taky při vzdělávání a kreativitě. V každém oboru využijete svých schopností přesvědčovat a prezentovat své znalosti.

Zdraví:

Je pravda, že fyzicky budete unavenější, v čemž vám nepomůže ani Saturn, o to víc si ale na pevnějších základech postavíte starost o vaše zdraví. Může se zhoršit stav vaší nervové soustavy. Je však důležité, abyste na tom byli dobře hlavně po psychické stránce.
Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz